[ meatspace ]

Výraz vzešlý z cyberpunkových novel, který označuje svět mimo net - skutečný svět z masa a kostí.

Vše začalo naší vášní pro netradiční místa pro firemní akce

Byli jsme zoufalí a trávili hodiny u vyhledávače, abychom našli zajímavá místa a ty mohli nabízet klientům. Vznikla interní databáze, která se postupně rozšiřovala až se jednou objevila neveřejně na internetu. Tak vznikl projekt Evnt.cz.

Pak přišlo zahlcení

Stalo se něco, co jsme nečekali. Náš web Evnt.cz začaly využívat firmy, eventové agentury i pořadatelé neziskových a soukromých akcí, na což jsme nebyli připraveni. Začaly nám přicházet stovky poptávek, které jsme se snažili zajišťovat, ale už tehdy jsme pochopili, že to takhle dál nejde (=nestíhali jsme to).

Nový začátek

Na začátku roku 2017 jsme se rozhodli změnit celou koncepci portálu a místo zpracování poptávek jsme se rozhodli propojovat zákazníky a prostory. Napřímo. Bez jakékoliv provize. Věříme, že každé prostory jsou specifické, a že zákazníci si dokáží vybrat ty pravé. Víme, že majitelé a správci prostor zase dokáží nejlépe nabídnout to, co mají.

Masoprostor

V květnu 2017 se Evnt.cz změnil na Meatspace.cz. Věříme, že jméno Meatspace je zajímavější, lepší a vesmírnější. 25. května 1977 se v kinech poprvé objevily Star Wars. Přesně po čtyřiceti letech, spouštíme Meatspace. Portál, jen s jednou stranou síly - tou Vaší!

Meatspace, s.r.o.

Všehrdova 15, Praha 1

Napište nám