Secret of Raw

 catering     max. 300     Praha  Středočeský kraj  

#party  #meeting  #conference  #outdoor  #indoor  #alternative  

Secret of Raw (Tajemství syrové stravy) vám přináší životní filozofii zdravého stravování, která má pozitivní dopad jak na vaše tělo, tak na vaší duši. Dokážeme vám, že jíst syrovou stravu je nejenom zdravé, ale hlavně obohacující, pestré a zábavné. Poznáte všechny benefity tohoto přístupu, který je skvělou cestou k udržení krásného, mladého těla a ducha a zároveň dokáže být léčitelem mnoha onemocnění.

Projekt Secret of Raw vzniknul jako směr, který pomůže každému natolik, na kolik jej kdo potřebuje. Živou stravou totiž lze léčit fyzické nemoci, ale i získat duševní rovnováhu.

Secret of Raw není tedy pouhá další restaurace, my jsme si jen vybrali jídlo jako prostředek pro naši komunikaci ozdravného procesu. To nás na druhou stranu nečiní léčiteli; tento ozdravný proces jde sám, podle toho, jak si kdo přeje a jak se kdo postaví k zodpovědnosti za vlastní život.

Jak již bylo řečeno jinými moudrými, tato generace/tento nový věk potřebuje nová povolání. A my jsme přišli s konceptem plným nových povolání. U nás je každý v projektu plně školen do subjektu, který nabízíme, a hlavně vice méně žije či se snaží žít to, co hlásáme.

Každý má své zkušenosti a různou úroveň, ve které se nachází, ale právě proto je to naprosto v souladu s naší klientelou. Protože i klienti, kteří přichází, potřebují různé náhledy podle toho, jaký motiv je k nám přivádí.

Tento projekt je tedy nedozírný, protože jeho hlavní téma je – nalezení cesty sám k sobě. Vybrali jsme si však moc příjemný prostředek, kterou je STRAVA, a ta nám tu cestu může dělat velice příjemnou. Pomáhá nám být bdělý ke svému organismu a tím pádem i ke své duši.

Offering
  • Raw
  • Alternative