Château Rychvald

Nezávazně poptat

Unikátně zrestaurované šlechtické sídlo z 16. století se 4* hotelem

Zámek v Rychvaldu je unikátně zrestaurované šlechtické sídlo z 16. století. V jeho zdech, sklepeních i každém kuse nábytku se zrcadlí rozmanité příběhy historie Českých, Moravských a Slezských zemí, které tak utvářely náš dnešní svět.

My Vám teď dáváme možnost do této historie nahlédnout a stát se její součástí. Svatba na našem zámku může mít různé podoby, ale my Vám garantujeme, že bude jedinečná, neopakovatelná a na Váš svatební den nikdy nezapomenete Vy ani Vaši hosté. Obřad se může uskutečnit v naší zámecké zahradě, v secesním altánu nebo na břehu jezera plného leknínů. Pokud máte v úmyslu uspořádat církevní obřad, rádi Vám poskytneme naši vysvěcenou zámeckou kapli. Během svého svatebního dne tak nebudete nuceni nikam cestovat a budete se moci nerušeně radovat z tohoto výjimečného dne. Hostinu můžeme situovat do zahradního domku, do zámecké restaurace nebo vzdušných zámeckých sálů. Svatební den můžeme zakončit v našich rozlehlých sklepeních plných vzácných historických artefaktů a zákoutí.

Chateau Rychvald je plné zajímavých a velmi fotogenických zákoutí, jedinečných kusů nábytku a mobiliáře, který bude na Vašich svatebních fotkách vypadat zcela výjimečně. Všichni Vaši hosté mohou být ubytováni v našem 4* hotelu, který je zařízen odborně zrestaurovaným starožitným nábytkem. Náš hotel tak poskytuje naprostý komfort v autentické atmosféře minulých století. Budeme se Vám individuálně věnovat a společně s naším profesionálním týmem naplánujeme a provedeme Váš svatební den tak, aby Vás přípravy nezatěžovaly a Vy jste si mohli tento den prožít podle Vašich představ.

P

Capacity


 • Max capacity: 400 pax

Equipment


 • WiFi
 • Parking available
 • Sound system

Rules
  Similar venues

  Tip
    Central Bohemia     400

  Na Kmíně

  A beautiful place to organize a wedding or corporate event

  Tip
    Central Bohemia     400

  Nelahozeves Castle

  Beautiful castle premises near Prague

  Tip
    East Bohemia     300

  Centrum Walzel – Experience Factory

  A leisure center in a former weaving factory

  Tip
    East Bohemia     250

  Karlova Koruna castle

  Picturesque Baroque Palace

  Tip
    East Moravia     250

  Distillery Land

  Distillery Land

  Detail mí­sta
  od 1 000 Kč/hod.
  Tip
    East Bohemia     400

  Old Brewery Litomyšl

  An exquisitely refurbished former brewery in the castle grounds in Litomyšl