Grandhotel Tatra

Nezávazně poptat
Starting from 7000 CZK/day

Unforgettable conferences and inspiring events.

Grandhotel Tatra je nadstandardní hotel se špičkovým konferenčním zázemím, unikátním wellness centrem a špičkovou gastronomií. Leží v nádherné krajině CHKO Beskydy, hodinu cesty autem z Ostravy a Zlína či půl druhé hodiny z Olomouce.

Dokonalá poloha hotelu zaručuje možnost využití vnitřních prostor, ale i venkovního areálu hotelu. Lokalita a prostředí jsou atributy, které si vás získají hned na první pohled. Krásné místo v obklíčení kouzelné přírody Beskyd, prvotřídní gastronomie, jejímž základem jsou suroviny od místních farmářů. Wellness centrum na světové úrovni. V hotelu je možné ubytovat až 110 osob.

Typy akcí

Školení, kongresy, semináře

Grandhotel Tatra nabízí správné prostory pro zorganizování jakéhokoliv společenského nebo firemního eventu pro vaše zaměstnance, dodavatele a obchodní partnery.

Přesvědčíme vás, že kvalita a vybavení konferenčních prostor, moderní technické zabezpečení, výborná gastronomie, komfortní ubytování a relax ve wellness centru s poskytovanými službami jsou dokonalé.

Teambuildingy

Exkluzivní poloha hotelu vám nabízí nekonečně mnoho možností. Vyberete si akční program na kolech nebo dáte přednost vědomostním hrám a ukázkám tradičních řemesel Valašska? Dovolte nám vytvořit vám bohatý program, na konci kterého budete znát i kolegu z druhé kanceláře či poschodí.

Dáme vám odpovědi na dvě základní otázky, a to proč teambuilding a kam na teambuilding. Důležité je opustit svou komfortní zónu a vydat se do nového prostředí, které vám pomůže se naplno projevit, stmelit kolektiv a v neposlední řadě zažít společné dobrodružství.

Svatby

Každá mladá dáma sní o svém velkém dni, představuje si, jaké šaty si obleče, jaké květiny si vybere a v jakém prostoru přivítá celou svoji rodinu a kamarády, aby oslavili nejkrásnější den v životě. Prostory Grandhotelu Tatra jsou přímo dokonalé na zorganizování velkého dne D. Obřad na venkovní terase s výhledem do doliny či na lesy vyrazí dech každému svatebčanovi.

Po svatebních formalitách se přesunete do kongresového sálu, který se na jeden večer promění na velkou pohádku. Sladký bar, kulaté stoly a soukromá venkovní terasa jsou vám plně k dispozici. Prozraďte nám vaše nejtajnější tužby a náš tým promění sny na skutečnost.

Oslavy

Atmosféru rodinné oslavy podtrhne prostor, kde se rozhodnete tento moment realizovat. Vyberte si ze stylově zařízené restaurace s nádhernou venkovní terasou s ještě krásnějším výhledem na okolní lesy a paseky. Pokud preferujete něco tradičnějšího, máme k dispozici tradiční Valašskou izbu. Dřevěné stoly a židličky, dekorace jako z doby našich babiček navodí tu pravou domáckou atmosféru.

Vůně pečeného frgálu či pravé valašské kyselice udělá z vaší oslavy nezapomenutelný moment plný smíchu a radostných okamžiků. V případě větších rodinných setkání máme k dispozici kongresovou místnost.

Firemní večírky

Vyrazte si ve velkém stylu. Alespoň jednou za rok si dovolte vyměnit firemní dresscode za méně formální oblečení. Nebojte se odvázat a alespoň na chvíli zapomenout na plný diář povinností.

Grandhotel Tatra je tím ideálním místem pro váš nezapomenutelný firemní večírek v horách. Exkluzivní prostory hotelu, správná hudba, degustace vína nebo rumů a speciální catering přizpůsobený vašim požadavkům zaručí, že si tyto chvíle budete ještě dlouho pamatovat.

Kapacita prostor


ProstorDivadloStolkyU tvarLineárníT tvarObdélníkHnízda
Kongresový sál1008032243040100
Valašská izba504024121420--
Lobby bar2012--1014----

P

Capacity


 • Max capacity: 100 pax
 • Kongresový sál: 100 osob
 • Valašská izba: 50 osob
 • Lobby bar: 20 osob

Equipment


 • Air conditioned
 • Barrier-free
 • WiFi
 • Parking available
 • Presentation equipment
 • Sound system
 • Coffee Machine

Rules