Knížecí cesta

Nezávazně poptat

Skrytý poklad Šumavy na lepším břehu Lipna, ideální pro teambuildingy a neformální akce

Vstupte do světa elegance a klidu na Knížecí cestě v Bližší Lhotě, kde se historie potkává s moderním luxusem. Aparthotel Knížecí cesta na lepším břehu Lipna je skrytým pokladem Šumavy, který nabízí výjimečný zážitek pro každého návštěvníka. Uprostřed malebné přírody a s fascinujícím výhledem na Lipenskou přehradu je toto místo ideální volbou pro jakoukoli událost – od pohádkových svateb až po profesionální konference a rodinné dovolené.

Svatby a oslavy

Představte si svůj svatební den uprostřed přírody, obklopeni krásou šumavských lesů a Lipenského jezera. Knížecí cesta poskytuje romantické prostory pro obřady pod širým nebem i elegantní vnitřní sály pro nezapomenutelné hostiny.

Konference a semináře

Hledáte ideální místo pro vaši firemní akci? Naše moderně vybavené místnosti nabízejí veškerý komfort a technické vybavení potřebné pro úspěšná školení, semináře či obchodní jednání.

Soukromé večírky

Plánujete oslavu narozenin, výročí nebo jen nezapomenutelný večírek s přáteli? Naše stylové prostory a profesionální personál zajistí, že váš večer bude plný zábavy a skvělých zážitků a bez starostí.

Rodinné dovolené

Utečte od každodenního shonu a užijte si klidnou dovolenou v jednom z našich apartmánů. K dispozici jsou plně vybavené apartmány s veškerým komfortem, které nabízejí dostatek prostoru pro celou rodinu. Prozkoumejte okolní přírodu, malebné stezky i trasy, které vás provedou okouzlujícími lesy s úchvatnými výhledy, užijte si vodní sporty na Lipně nebo jen relaxujte v našem wellness centru.


Doplňkové služby:

Wellness centrum: Dopřejte si relaxaci v našem wellness centru s vířivkou, saunami a masérskými službami.
Parkoviště: Bezplatné parkování pro všechny naše hosty.
Catering dle domluvy.

Kapacita: Aparthotel Knížecí cesta nabízí ubytování pro až 120 hostů v luxusních apartmánech a hotelových pokojích, které jsou vybaveny tak, aby splňovaly nejvyšší standardy pro vaše potřeby.

Dále provozujeme hotely Latrán, Leonardo, Krčínův dům nebo hostinec DEPO s tradiční českou kuchyní v Českém Krumlově. Ve všech těchto místech můžete být během vaší akce ubytováni.

P

Capacity


  • Max capacity: 120 pax

Equipment


  • WiFi
  • Parking available
  • Presentation equipment
  • Sound system
  • Air conditioned
  • Barrier-free

Rules