Panský dvůr Telč

Nezávazně poptat

Multifunkční konferenční a volnočasový areál na Vysočině.

Využijte neopakovatelnou atmosféru rozlehlého Panského dvora Telč pro pořádání firemních akcí. Nabízíme kompletní servis a špičkovou organizaci pro akce jakéhokoliv rozsahu. Klidné kamenné nádvoří s nádherným stinným pláckem pod kaštany propojuje všechny prostory areálu - restauraci, pivovar, oba sály, penzion, lezeckou stěnu i smyslovou zahradu. Náš zkušený tým se postará o špičkovou obsluhu i catering na míru vašim potřebám. Kromě toho nabízíme širokou škálu aktivit pro vaše teambuildingy, od lezení na umělé stěně, přes pohybové hry až po prohlídky historického Telče a okolí. Ubytovat se můžete v nově zrekonstruovaném penzionu s kapacitou až 45 lůžek, 3 glampingových posedech nebo využít našich partnerských ubytovacích kapacit v docházkové vzdálenosti při větším počtu hostů.

Panská restaurace Telč

Přijďte ochutnat lahodné speciality z regionálních surovin do Panské restaurace. Naše menu je plné čerstvých a sezónních ingrediencí, které připravujeme s ohledem na tradiční českou kuchyni. K tomu si můžete dopřát jedno z našich místních piv, které si sami vaříme v Panském pivovaru Telč. Naše restaurace se nachází přímo na nádvoří Panského dvora Telč, kterému dodává úžasnou atmosféru. Přijďte ochutnat tradiční české jídlo s moderním nádechem nebo speciality během některé z našich gastro akcí v Panské restauraci Telč!

Penzion & Glamping

Náš areál nabízí ubytování v těsné blízkosti historického jádra města Telč. Nabízíme celkem 14 dvoulůžkových pokojů a 2 čtyřlůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením a TV. Cena zahrnuje snídani formou švédských stolů v místní Panské restauraci. Panský penzion je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantický pobyt ve dvou, firemní akce či svatby.

Novinkou jsou 3 GLAMPINGOVÉ jednotky s kapacitou až 6 osob. Vyzkoušejte toto minimalistické ubytování a rozhodně nebudete litovat.

Ideální místo pro sňatek

Areál Panského dvora Telč, nacházející se v těsné blízkosti historického centra Telče, poskytuje dokonalé prostředí pro váš den D. Pro pořádání svateb máme k dispozici 2 velké sály, nádvoří, ale i smyslovou zahradu, kde můžete uspořádat svůj svatební obřad. Dalšími součástmi areálu jsou restaurace s pivovarem, kteří se rádi postarají o catering pro vaše hosty, ale i penzion s kapacitou 45 lůžek.

P

Capacity


 • Max capacity: 200 pax

Equipment


 • WiFi
 • Parking available
 • Sound system
 • Presentation equipment

Rules
  Similar venues

  NovýTip
    East Bohemia     150

  Hotel Kaskáda

  Hotel na trase Praha-Brno v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny.

  Tip
    Vysočina     250

  Chateau Hostačov

  A picturesque manor, hidden in the forests of the Czech Highlands

  Detail mí­sta
  od 500 Kč/hod.
  Tip
    Highlands     250

  Conference hotel Luna

  Traditional conference hotel in the Highlands region