Kde udělat opravdu zajímavou konferenci

Slévají se vám všechny konference v jednu? Zapomínáte, o čem vlastně byly, pletou se vám místa i časy? A víte, že to je hrozně kontraproduktivní dělat konferenci, kterou si nikdo nezapamatuje, protože mu splývá s tou, co byla předtím. Nebo potom? Řešení je nasnadě. Nedělejte konference pořád na stejných místech. Stereotyp a nuda ničí každý vztah, a to i v byznyse.

Všechny   Praha   Jižní Čechy   Střední Čechy   Brno   Černá Hora   Plzeň   Ostrava   Praha západ
Zapůjčení inventáře zdarma
  Jižní Čechy     200

Zámek Mitrowicz

Romantický a citlivě zrestaurovaný zámek s neopakovatelným geniem loci

Zámek Mitrowicz je jedinečný, romantický a citlivě zrestaurovaný zámek z roku 1565 s neopakovatelným geniem loci. Nachází se na břehu řeky Lužnice v blízkosti Týna nad Vltavou.

Areál Zámku Mitrowicz celoročně nabízí atraktivní konferenční prostory pro pořádání komornějších firemních a společenských akcí.

Audiotechnika a plátno zdarma pro Vaši konferenci.
  Praha     250

SmetanaQ

Krásná galerie v centru Prahy a místo pro setkávání lidí

Exkluzivní konferenční prostory galerie na břehu Vltavy. Stylově zrekonstruovaný interiér historické budovy v samém srdci Prahy je ideální pro vaše firemní akce, tiskovky, představení produktů, workshopy apod.

Galerie se nachází ve 3. patře a nabízí celkem 319 m2 plus zázemí.

  Plzeň     1800

Parkhotel Plzeň Congress Center

Reprezentativní kongresové centrum pro prestižní akce

V Parkhotelu máme největší kongresové centrum v Plzni. Našich jedenáct sálů a salónků můžeme propojit, díky tomu můžete uspořádat malý workshop nebo třeba konferenci pro 1800 osob. Všechny prostory kongresového centra jsou nové a moderně vybavené.

Náš tým je připraven pomoci a poradit vám i při plánování vaší společenské události.

 
Zaváděcí ceny do konce února!
  Praha     70

THE POP UP!

Originální prostor podporující kreativitu, zábavu a spolupráci!

Prostor THE POP UP je první svého druhu v Praze. Interaktivní místnosti, kde jedinou hranicí je vaše představivost. Zaplavte si v nekonečném kuličkáriu, zhoupněte se mezi obláčky a nebo se dotkněte hvězd. Ideální prostory pro neformální firemní akce, teambuildingy, networkingy či narozeninové oslavy.

Pronájem zdarma v lednu a únoru
  Černá Hora     230

Hotel Sladovna ****

Kongresový hotel v Černé Hoře v těsné blízkosti nejstaršího pivovaru v ČR

V případě konference nad 30 osob, rezervované na měsíce leden nebo únor pronájem zdarma.

Hotel Sladovna **** nabízí reprezentativní prostory s neopakovatelnou atmosférou k uspořádání Vašich školení, konferencí, seminářů, večírků i jiných firemních akcí. Rádi V...

  Praha     300

Roubená koliba, stodola a kovárna v Praze

Malebná venkovská příroda v srdci Prahy

Folklore Garden v areálu Hlubočepského zámečku je prostor s kapacitou od 30 až po 700 osob. Folklore Garden se nachází v unikátním přírodním areálu ve stylu selského dvora. Prostředí okolo Hlubočepského zámečku je ideálním místem pro akce všeho druhu. Úžasné jsou u ná...

 
  Praha     30

Úžasné rekonstruované konferenční prostory bývalé truhlárny v Karlíně

Stylové a plně vybavené prostory pro menší konference

Multifunkční prostor s unikátní atmosférou v centru Karlína. Vynikající káva a čaje, domácí limonády, krb. Unikátní možnost nastavení osvětlení dle charakteru akce. Projekce s uhlopříčkou 4 m. Klimatizace i venkovní zastřešené átrium.

 
  Praha     200

Braunův dům

Dům, kde tvořil a žil Matyáš Braun pro vaše prezentace, konference i jiné akce

Kulturně nemovitá památka z doby Karla IV. stojí na čestném místě na Karlově náměstí v přímém sousedství Novoměstské radnice. V roce 1714 jej koupil známý sochař Matyáš Braun, aby si zde zřídil svoji dílnu. V pozdější době dům sloužil jako reprezentativní sídlo šlechtického rodu Salmů.

 
Detail mí­sta
od 700 Kč/ hod.
  Praha     200

Divadlo X10

Znovuotevřený nekonvenční industriální prostor

Přímo v centru Prahy, v podzemí někdejšího Domu uměleckého průmyslu na Národní třídě, vznikla nová a z části znovunalezená multižánrová scéna.

Rozsáhlý sál s patrovým ochozem slouží různým kulturním, nezávislým i podnikatelským subjektům a také vzdělávacím institucím.

 
  Střední Čechy     30

Tréninkové centrum slapy

Oáza v borových lesích u slapské přehrady

Tréninkové centrum rozvoje osobnosti v Drevníkách u Slapské přehrady nedaleko Dobříše Vám nabízí nevšední prostory pro Vaše skupinové vzdělávací, komunitní, rekreační, společenské, rodinné nebo firemní akce.

Umístění na okraji vesničky v borových lesích zaručuje klidné prostředí, rodinnou atmosféru a naprosté soukromí - zdí ohrazený objekt je pronajímán vždy jen pro jednu uzavřenou skupinu.

 
  Praha     150

Narozeninový dům Creative World

Kreativní a inspirativní prostor pro oslavy, party a teambuildingy

Z holešovického brownfieldu jsme vybudovali kreativní prostor pro všechny. Netradiční. Inspirativní.

 
  Praha     250

Opero

Designové vybavení, jedinečnost místa, profesionalita, loajalita a přátelskost.

Zakládáme si na tom, aby nejen atmosféra místa, ale celý průběh akce byl perfektní. Myslíme na detaily i za Vás. Pomůžeme Vám vytvořit jedinečnou konferenci, na kterou účastníci nezapomenou.

 
Audiotechnika zdarma, přístup 24x7
  Praha     200

Prague Startup Market

Atraktivní prostory přímo v areálu Pražské tržnice

V Prague Startup Market Vám můžeme nabídnout prostor pro větší akce Grand Bazaar, který disponuje kapacitou až pro 150 osob na sezení. Grand Bazaar disponuje nejmodernějším technickým vybavením jako je např: interaktivní tabule, dataprojektor Epson, ozvučení sálu, PC, třemi m...

  Praha     70

Město moře

Původní truhlárna proměněná ve flexibilní prostor k pronájmu

Původní truhlárna se dvěma dílnami, které jsme přestavěli na flexibilní prostory. Pronajmout lze dílnu Město - Moře, dílnu Loft nebo obě najednou. Místa byly vytvořeny k setkávání u jakékoli příležitosti.

Celkový prostor o rozloze 270 m² a 120 místy k sezení. Dva bary, dva výčepy a dvě funkční kuchyně jsou součástí všech pronájmů.

 
  Praha     150

ROYAL Theatre & Club

Secesní víceúčelový kulturní prostor otevřený v roce 1929.

Jedinečné prostory s prvorepublikovou atmosféru, stylovým barem, VIP lounge a profesionálním audiovizuálním zařízením. Ideální místo pro uspořádání tiskových konferencí, firemních prezentací, workshopů, večírků a oslav.

 
  Praha     100

WorkLounge Karlín

Uspořádejte konferenci v coworkingu!

Náš Lounge má factory moderní a oddychový design, který vzbuzuje pozitivní náladu a bude inspirovat vás i vaše akce.

Moderní prostor v pražském Silicon Valley, který si Vás podmaní.

Karlín je v posledních letech jednou z nejdynamičtějších čtvrtí v Praze a pro nakopnutí Vašeho byznysu přesně to, co potřebujete.

 
  Praha     280

Artisème Design Store & Art Garden

Sháníte netradiční místo pro konferenci či firemní večírek? Elegantní a stylové prostory Artisème jsou pro vás jako dělané.

Barokní sály Artisème i přilehlá malebná zahrada v samotném srdci Prahy jsou skutečně jedinečným místem k uspořádání vaší akce. Ať už jde o firemní prezentaci či o párty, magická atmosféra Artisème váš event promění v nezapomenutelný zážitek.

 
  Brno     180

Impact Hub Brno

Otevřený prostor stvořený pro originální akce

Pronájem prostoru pro malé jednání, konferenci i party
Ať už potřebujete malou zasedačku pro soukromé setkání, sál pro konferenci, parket pro firemní večírek nebo zahradu pro originální párty, jste tu správně. Pomůžeme vám zorganizovat jakoukoliv akci tak, abyste vy i vaši hosté odcházeli nadšení.

 
  Brno     60

NEST interiér

Setkání v oblacích nad střechami města

Nabízíme Vám možnost uspořádat Vaše školení, prezentace, setkání s kolegy a obchodními partnery, nebo třeba prožít svatební den na výjimečném místě v samém srdci města.

Kapacita vnitřních prostor je 45 osob, s terasou pak počet hostů může být až 60. K dispozici je Vám projektor, whiteboard, reproduktory i wifi.

 
  Ostrava     100

Impact Hub Ostrava

Oblíbené a stylové coworkingové centrum s prostory pro nekonvenční akce a konference

Pronájem prostoru pro malé jednání, konferenci i party

Ať už potřebujete malou zasedačku pro soukromé setkání, sál pro konferenci, parket pro firemní večírek nebo zahradu pro originální párty, jste tu správně. Pomůžeme vám zorganizovat jakoukoliv akci tak, abyste vy i vaši hosté odcházeli nadšení.

 
Detail mí­sta
od 250 Kč/ hod.
Servis zkušeného eventového týmu v ceně
  Praha     150

Impact Hub Praha D10

Modernizované oblíbené coworkingové centrum a místo pro konference i jiné akce

Tvoříme sdílený prostor a provázanou komunitu lidí, kde se vzájemně prolíná práce, zkušenosti a nápady. Jsme tu pro ty, kteří chtějí pracovat a tvořit a chtějí k tomu ty nejlepší podmínky. Ať už potřebujete malou zasedačku pro soukromé setkání, sál pro konferenci, parket pro firemní večírek nebo zahradu pro originální párty, jste tu správně.

Detail mí­sta
od 390 Kč/hod.
Sleva 10 % z denního nájemného na firemní akce v březnu a dubnu
  Praha západ     500

Uhelný mlýn - Kotelna

Netradiční stylové a krásné prostory kousek za Prahou

Nově opravený industriální prostor nabízí 1400 m2 jedinečné atmosféry pro eventy střední velikosti, 300 míst k sezení v divadelním uspořádání v eventové hale, vybavené zázemí restaurace, prostory nabízejí i základní mobiliář. Místo je dobře dostupné vlakem z centra Prahy, cesta trvá 30 min a dají se vypravit speciální vlaky, které vám zastaví přímo u vstupu do eventu.

  Praha     100

Impact Hub Praha K10

Coworkingové prostory ve vile s krásnou a soukromou zahradou pro všelijaké akce

Pronájem prostoru pro malé jednání, konferenci i party
Ať už potřebujete malou zasedačku pro soukromé setkání, sál pro konferenci, parket pro firemní večírek nebo zahradu pro originální párty, jste tu správně. Pomůžeme vám zorganizovat jakoukoliv akci tak, abyste vy i vaši hosté odcházeli nadšení.

 
Detail mí­sta
od 200 Kč/hod.