Meeting, briefing, brainstorming. Vyber si místo, které ti pomůže zazářit.

Všechny   Praha   Brno
Soukromá zahrada
  Praha     100

Impact Hub Praha K10

Historické prostory s moderními prvky v příjemné vile

Jsme vybaveni jak pro malé zasedání, tak velký meeting. Přátelský přístup i profesionální služby jsou pro nás samozřejmostí, pomůžeme s vhodným uspořádáním, zajistíme občerstvení, techniku i propagaci.

Detail mí­sta
od 200 Kč/hod.
Meeting s výhledem na Václavák
  Praha     100

WorkLounge Diamant

Designový prostor pro váš event, meeting či briefing

Pozvěte svého obchodního partnera na jedno z nejexkluzivnějších míst v Praze a uspořádejte si meeting v naší zasedací místnosti s výhledem na Václavské náměstí. K dispozici máte naši zasedací místnost nebo velkou konferenční místnost pro 40 lidi.

  Brno     300

Stará radnice Brno

Inspirujte se historickými prostory bývalé radnice

Překvapte své kolegy či klienty starodávným prostředím Staré radnice. Zorganizujte svůj meeting, brainstorming či schůzku v jednom z historických sálů nebo si pro větší akci pronajměte celé patro.

 
  Praha     80

StudioF

Dopřejte své schůzce extra kávu z Doubleshotu

Uspořádejte svůj meeting, briefing nebo tiskovou konferenci v srdci Letné. Pomůžeme vám realizovat vaši akci tak, abyste docílili toho nejlepšího výsledku.

 
50% sleva na techniku
  Praha     200

Černá Labuť

Výjimečný prostor pro společenské a firemní akce v centru Prahy.

Multifunkční prostor pro Vaše firemní akce a eventy v centru Prahy s výbornou dostupností jak pražskou dopravou, tak i autem.

V rámci Vaší akce Vám připravíme nabídku cateringu na pracovní snídaně, občerstvení k firemním prezentacím, tiskové konference, špičkové rauty, stejně jako servírovaná, několikachodová menu.

Domácí cheesecake v rámci cateringu
  Praha     15

JUST-HOME Vnitroblok

Pohodový meeting v klidné atmosféře vnitrobloku

Menší prostor v přízemí stavby uvnitř domů je opravdu klidné místo vhodné pro nerušené porady menších týmů, natáčení promo videí nebo podcastů, koučovacích setkání nebo vedení personálních schůzek. Přijďte a vyzkoušejte připravené zázemí.

Detail mí­sta
od 500 Kč/hod.