Nejlepší prostory pro vánoční večírky, které mají ještě volno

Co si představíte, když se řekne firemní vánoční večírek? Stylovou párty, nebo spoustu trapných situací, na které byste radši zapomněli? U vánočních večírků už se tak nějak počítá s tím, že to bude buď smrtelná nuda, nebo se to naopak zvrhne v sado-maso swingers párty. Tak to dopadá, když se sejde parta lidí v místě s příšernou kýčovitou výzdobou, laciným občerstvením a otrávenou obsluhou. Spíš než na tu správnou sváteční atmosféru vás tyhle večírky naladí na abstinenci a hledání jiné práce. Přitom stačí málo – najít perfektní místo, kde se každý host bude cítit jako doma.

Všechny   Praha   Jižní Čechy   Brno   Střední Čechy   Ostrava
  Praha     200

Prague Startup Market

Vánoční večírek s nádechem Startupů bez prudících sousedů
Otevřeno 24/7 bez omezujícího nočního klidu

Hlavní eventový prostor Grand Bazaar s kapacitu až pro 150 osob na sezení/200 osob na stání plus 2 velké zasedačky díky čemu zde můžete uspořádat akci i pro uzavřenou společnost. Prostor je zcela privátní, přístupný 24/7 a pouze účastníkům eventu. Parkování je zajištěné přímo před vstupem do budovy. Zajistíme vám rádi také catering i další služby.

  Praha     150

Písecká brána

Kdo by nechtěl mít večírek v barokní bráně hned u pražského hradu?

Prožijte vánoční večírek v romantickém barokním objektu Písecká brána blízko Pražského hradu s možností parkingu, metra a tramvaje.

  Praha     250

Opero

Špičkový sdílený prostor pro práci, networking a společenské akce.

Vysoce reprezentativní prostory v samotném centru Prahy nabízí služby na míru pro již úspěšné podnikatele a manažery hledající novou inspiraci, zástupce svodných profesí, firemní či projektové týmy, stejně jako pro podnikatele z regionů, kteří hledají v Praze občasné pracovní útočiště.

  Praha     130

Sněmovní 7

Multifunkční konferenční prostor vhodný pro tiskové konference, jednání, kurzy a školení v samotném srdci Malé Strany.

Ve Sněmovní 7 nabízíme jak menší místnosti na soukromé schůzky a porady, tak brzy i velké konferenční prostory až pro 100 lidí. Náš sympatický dvůr je jako stvořený pro nezávazný networking pod širým nebem. K dispozici je vlastní kuchyňka.

  Praha     100

WorkLounge Karlín

Designový prostor pro váš event, meeting, workshop, teambuilding či večírek v budově Forum Karlín, Praha 8
Přijímáme poptávky na vánoční večírky!

Náš Lounge má factory moderní a oddychový design, který vzbuzuje pozitivní náladu a bude inspirovat vás i vaše akce.

Moderní prostor v pražském Silicon Valley, který si Vás podmaní.

Karlín je v posledních letech jednou z nejdynamičtějších čtvrtí v Praze a pro nakopnutí Vašeho byznysu přesně to, co potřebujete.

Detail mí­sta
od 4 000 Kč/hod.
  Praha     120

INNSiDE by Melia Prague Old Town

Perfektní místo pro Vaše obchodní jednání, prezentace, workshopy nebo firemní oslavy přímo v srdci Prahy.
Při splnění minimální konzumace, nabízíme pronájem zdarma!

INNSiDE by Meliá Prague Old Town nabízí 2 prostory vhodné k pořádání akcí, večírků a konferencí. Umístění hotelu v centru Prahy umožňuje snadnou dostupnost hromadnou dopravou. Pro akce lze využít i služeb hotelu a hotelové garáže.

Detail mí­sta
od 1 270 Kč/ hod.
  Střední Čechy     100

Chateau Mcely

Únik od shonu a ruchu velkoměsta uprostřed přírody
Při rezervaci minimálně 15 pokojů uzavřeme exkluzivně celý zámek jen pro Vaši akci.

Exkluzivní party s DJ, grilováním a zábavným programem nebo jen komorní elegantní večírek s degustační večeří? Připravíme pro Váš tým, VIP klienty nebo obchodní partnery večer podle Vašich představ.

  Praha     60

Hamerský sklípek

Sklípek u rybníka v Praze pro komorní akce

Vynikající víno, pivní speciály ze soukromých malých pivovarů, labužnické specialitky nejen z Moravy k ojedinělému prostředí v Praze u rybníka.

Skvělé místo pro menší setkání, porady i venkovní akce.

Kapacita prostoru uvnitř je 60 míst, ale je možné využít i prostory venkovní.

  Praha     200

Černá Labuť

Výjimečný prostor pro společenské a firemní akce v centru Prahy.
Při rezervaci přes Meatspace.cz sklenička welcome drinku pro každého hosta zdarma

Vánoce, Vánoce přicházejí... a nejlepší je mít nad nimi nadhled. U nás na 8. patře si přesně tím můžete být jisti. Je to malý zázrak (asi už vánoční), ale ještě stále máme v kalendáři NĚKOLIK POSLEDNÍCH VOLNÝCH TERMÍNŮ! Rezervujte si firemní či privátní předvánoční party u nás v Galerii a získáte nejen nadhled, ale také výhled, prvotřídní catering, špičkový tým i zázemí a především unikátní prostor pro jedinečné zážitky.

  Praha     70

Letecký simulátor L410

Netradiční vánoční party, kde může beztrestně ulétnout každý :)

Zrekonstruovaný prostor s leteckým simulátorem vyrobeným z opravdového kusu českého letounu L410 je velmi vhodný pro firemní večírky, teambuildingy nebo významné akce pro vaše klienty.

Letecký simulátor L410 je velmi vhodným prostředím pro firemní akce v podobě večírků, oslav a teambuildingů.

  Praha     1700

Cubex Centrum Praha

Nový prostor pro vaše nápady
50% sleva na pronájem unikátní Media Wall pro vánoční večírky 2019 poptané přes Meatspace!

Cubex Centrum Praha je nový multifunkční prostor, který je dle 9th Global Eventex Awards nejlepším novým venue na světě v roce 2019! Nachází se v unikátní lokalitě v „pražském City“ na Pankráci. Tato poloha zajišťuje ideální dopravní dostupnost (2 stanice metra od historického centra), a rozvinutou okolní infrastrukturu, která vytváří dostatečné kapacity pro stravování a ubytování.

  Praha     100

Mama Shelter Prague

Designový hotel nejenom pro mileniály

Letos vánoční mejdan konečně netradičně! Co třeba zimní turnaj v ping-pongu nebo vyřezávání soch ledu? Neměj strach, skvělé drinky a “funky” atmosféra tě zahřejí! Zažij Mamu a popíjej u 17-metrů dlouhého baru, zkus mezinárodní food-sharing, retro arkádové hry nebo fotbálek pro 8 hráčů a poznej tak ducha Mama Shelteru, který lidé po celém světě milují. Prostorů v Mamě máme dost… i těch tradičních, konferenčních.

  Praha     10000

Žluté lázně

Unikátní přírodní sportovně relaxační areál s gastro zázemím
Neplatíte nájem, jen konzumaci.

Areál Žlutých lázní je unikátním prostorem s nezaměnitelnou polohou a bohatou historií, kde lze všestranně trávit volný čas nejen ve společnosti přátel a rodiny, ale také při pořádání firemních party, teambuildingů, soukromých oslav nebo hudebních a kulturních akcích. Celková denní provozní kapacita areálu se pohybuje v rozmezí 8 – 10 000 tisíc návštěvníků.

  Praha     200

Cetrum GreenPoint

Klidné a příjemné konferenční místo uprostřed zahrady
Možnost pronájmu do pozdních večerních hodin + welcome drink zdarma.

Konferenční centrum GreenPoint je klidným a příjemným místem uprostřed zahrady a současně na dosah centra Prahy. Přesto u nás ruch a spěch metropole zde vůbec nezaznamenáte

Naše konferenční a školicí prostory jsou vhodné pro jakékoliv akce a setkání. Ať už plánujete malý workshop nebo konferenci pro stovky lidí, my to zařídíme.

Detail mí­sta
od 820 Kč/hod.
  Praha     250

Klášter minoritů

Unikátní historický prostor v srdci Prahy

Na pražském Starém Městě, na rohu ulic Štupartské a Jakubské, se nachází klášter sv. Jakuba, který náleží mezi nejzajímavější pamětihodnosti Prahy, kde se snoubí architektonické styly od gotiky až po vrcholné baroko.

Klášter minoritů sv. Jakuba, je z mnoha důvodů vhodný pro konání nejrůznějších společenských i pracovních akcí.

  Praha     100

La Suite

Originální suite bar & wine shop pro exkluzivní setkání i větší akce.

Originální Suite Bar & Wine Shop La Suite navodí atmosféru baru a vinotéky vysoko v horách. Projdete se po dlažbě vyrobené ze zámecké střechy, odložíte si sklenku na 300 let starý trám, dáte si skleničku vína u krbu, drink na dubovém baru nebo v knihovně a přijďte se k nám prostě ztratit.

Na míru Vám zorganizujeme degustaci vín, kvalitních destilátů, firemní večírky i s rautem, rodinné oslavy, promoce a jiné speciální události.

  Brno     1250

Bobycentrum Brno

Oblíbené a velké kongresové a kulturní centrum v Brně

Profesionální zázemí pro kongresy, konference, firemní večírky, reprezentativní plesy, svatby, narozeninové oslavy, politické debaty a strategické jednání s výhledem na město Brno.

Multifunkční a propojitelné prostory, kapacita 10 až 1250 osob, více než 200 parkovacích míst, kompletní doplňkové služby.

Veškeré poptávky vytváříme individuálně pro každého klienta, zajišťujeme doprovodné aktivity a program firemních akcí a oslav.

  Jižní Čechy     1500

Resort Bechyně

Zažijte atmosféru zámeckého resortu!

Chcete připravit firemní nebo společenskou událost ve zcela výjimečném prostředí? V našem resortu disponujeme mnoha prostory v několika lokacích (zámek Bechyně, lovecký zámeček v Černické oboře, hotel Panská, Golf resort Bechyně). Můžeme nabídnout kapacitu od 30 do 700 osob indoor a zámecký park s párty stanem s kapacitou pro slavnostní akce až 1500 osob.

  Praha     90

U Staré Paní Jazz & Cocktail Club

Uspořádejte svou akci v zrekonstruovaném, stylovém, reprezentativním a zároveň útulném prostoru Jazz & Cocktail Clubu
Prostor Vám rádi upravíme dle Vašich přání, k tanci či sezení.

Profesionální servis a špičková kvalita pití i jídla. U nás naleznete přes 150 druhů prémiových destilátů, koktejly dle našich receptur, výborná piva a vína. Zajistíme kompletní catering, nápojové balíčky neomezeně po celou dobu akce. Samozřejmostí je i nabídka hudební produkce, převážně jazzového žánru. Jsme schopni zajistit lekce tance, degustaci prémiových destilátů, vystoupení Burlesque tanečnic a možná přijde i kouzelník!

  Praha     650

Aquapalace Hotel Prague

Moderní konferenční prostory na kraji Prahy
Suchá párty? Nevedeme! Dejte Vašemu vánočnímu večírku jiný rozměr.

Dopřejte si večírek na více než 9 150 m2 vodní plochy, můžete využít až 14 druhů saun nebo servis konferenčních prostor Aquapalace Hotelu Prague. Konferenční prostory disponují kapacitou až pro 650 osob s možností dekorací a nachystání programu na míru Vašim představám.

  Praha     120

Crazy Daisy Bar Prague

Unikátní koktejlový bar v centru Prahy.
Prostor je jedinečný pro uspořádání večírku, na který budete po celý rok s radostí vzpomínat.

Vítejte v baru Crazy Daisy - unikátním koktejlovém baru v centru Prahy. Prvorepubliková atmosféra vás nadchne, swing a elektroswing vám rozproudí krev v žilách a míchané signature drinky Vás dostanou do té nejlepší nálady. Vítejte v koktejlové manéži, kde se každý večer stává neopakovatelným!

  Střední Čechy     120

Zámek Ratměřice

Úžasné prostory nejen pro romantické svatby, ale i pro firemní nebo kulturní akce.
Nové zimní á la carte menu i speciální vánoční menu, vánoční výzdoba á la Sequoia a naprosté soukromí pro Vaší společnost.

Hledáte místo, kde byste unikli shonu a ruchu velkoměsta? Chcete v poklidu relaxovat v luxusním wellness centru? Zámek Ratměřice je obklopen krásným parkem, jemuž dominují dva sekvojovce obrovské, které jsou s výškou přes 42 metrů nejvyšší v Česku.

Kongresové prostory

Zámek Ratměřice nabízí ideální prostory pro pořádání kongresů, konferencí, školení, seminářů, workshopů nebo různých teambuildingových akcí na míru.

  Praha     250

Arcade Hry

Jsme nejdéle otevřenou videohernou a interaktivním muzeem arkádových automatů v Čechách.

Nabízíme Vám k pronájmu prostory našeho muzea kde si zahrajete legendární pecky na více než 170 kusech plně funkčních automatů. Na akce nabízíme možnost občerstvení, chlazené nápoje, kapacitu až 250 lidí s možností parkování v areálu a hlavně spoustu zábavy pro Vaše obchodní klienty, zaměstnance či přátele.

  Praha     300

SmetanaQ

Krásná galerie v centru Prahy a místo pro setkávání lidí
Během vánočních akcí nebude žádná výstava.

Exkluzivní konferenční prostory galerie na břehu Vltavy. Stylově zrekonstruovaný interiér historické budovy v samém srdci Prahy je ideální pro vaše firemní akce, tiskovky, představení produktů, workshopy apod.

Galerie se nachází ve 3. patře a nabízí celkem 319 m2 plus zázemí.

  Praha     120

Hotel Savoy

Zažijte unikátní vánoční večírek na místě, které se nachází přímo v centru světových kulturních památek UNESCO.

Slavnostně vyzdobený Savoy Vás ve vánočním čase dostane do té správné nálady stejně jako ojedinělá atmosféra Pražského hradu, Strahovského kláštera a dalších okolních pamětihodností.

  Ostrava     100

Impact Hub Ostrava

Flexibilní místo pro téměř jakoukoli akci
Profesionální servis kombinujeme s přátelským přístupem - vaši akci společně doladíme do posledního detailu.

Pronájem prostoru pro malé jednání, konferenci i party
Ať už potřebujete malou zasedačku pro soukromé setkání, sál pro konferenci, parket pro firemní večírek nebo zahradu pro originální párty, jste tu správně. Pomůžeme vám zorganizovat jakoukoliv akci tak, abyste vy i vaši hosté odcházeli nadšení.

Detail mí­sta
od 250 Kč/ hod.
  Praha     150

Node5

Skvělá příležitost na vánoční večírek v industriálním eventovém prostoru Node5.
Pozor, sleva 50 % na veškeré akce v listopadu a prosinci, které začnou později než ve 12:00!

Konferenční a zasedací prostory v industriální hale, ideální pro uspořádání tiskových konferencí, firemních prezentací, workshopů či večírků. Prostor je plně vybaven na prezentace, tedy projektorem, promítacím plátnem a ozvučením (2 bezdrátové mikrofony, headset).

K dispozici je také natáčení či streamování Vašich akcí.

Detail mí­sta
od 1000 Kč
Ceny za prostor až pro 150 osob v odpoledních hodinách
  Praha     500

Prostory Columna

Moderní prostory pro velké večírky a vánoční gala akce
Platíte jen catering, pronájem je zdarma

Zarezervujte si prostor pro vánoční večírek v konferenčních prostorech Columna prostřednictvím portálu Meatspace.cz, využijte náš catering a získejte samotný pronájem prostoru zdarma.

Akce je platná za předpokladu využití cateringu min. ve výši 900 Kč/os., při zadávání poptávky prosím uveďte, že se jedná o akci ,,vánoční večírek bez pronájmu“.

  Praha     150

Golf Hostivař

Vánoční party plná golfu
Již od 6 000 Kč včetně programu

Pronajměte si golfové klubové prostory, kde budete mít s vašimi zaměstnanci nebo klienty soukromí. Zajistíme pro vás golfový program plný zábavy a soutěží pod vedením profesionálního trenéra. Zatopíme v krbu a když budete chtít, můžete si v něm opéct špekáčky.

Catering pro vás připravíme na míru. Večírek v soukromí až pro 80 osob, golfový program a skvělý catering - to vše od 6 000 Kč včetně programu.

Detail mí­sta
od 6000 Kč
Pronájem včetně programu a cateringu
  Praha     40

Port X

Hausbót nebo dům? Obojí.

PORTX je multifunčním objektem, který dokáže umocnit veškeré akce nejen svým designem, ale i neopakovatelnou blízkostí vodní hladiny…lze jej pronajmout jak na půldenní, celodenní, noční či delší bázi. Je vhodný na různý typ akcí - od na představení produktových novinek, přes firemní brainstorming či neformální setkání s klienty, tiskové konference, focení či natáčení až po romantický večer a přenocování pro 2 či svatbu.

  Praha     100

Green Garden Hotel

Variabilní prostory pro večírky pro 30 až 100 lidí uprostřed Prahy

Možnost využití prostor našeho hotelu pro Váš Vánoční večírek. Restaurace pro servírované menu až pro 30-40 osob, ve spojení se salonky až pro 80 osob. Když si zamluvíte i Lobby bar, pak máte prostor až pro 100 osob. Nabízíme možnost sestavit si Menu zcela dle vašich chuťových a finančních představ. Zajistíme Vám program dle Vašich představ – DJ´s, živá hudba, kouzelník, casino apod.

Detail mí­sta
od 700 Kč/ hod.
  Brno     300

Stará radnice Brno

S noblesou přímo v centru města nad brněnským krokodýlem. A s vyhlídkou na celé Brno!

Chcete-li mít vánoční večírek v nejstarší světské stavbě Brna, tak existuje jen jediná možnost. Udělat jej na Staré radnici. Ideální je pronajmout si celé patro, které nabízí hned několik reprezentativních místností, zázemí i WC. K dispozici je romantický Freskový sál, tajuplná Klenotnice a Křišťálový sál s obloukovými stropy. K tomu několik dalších místností, které na sebe provozně dobře navazují.

  Praha     200

Impact Hub Praha K10

Nové coworkingové centrum se stylovými historickými prostory
Váš vánoční večírek v secesní vile se soukromou zahradou uděláme nezapomenutelným.

Pronájem prostoru pro malé jednání, konferenci i party
Ať už potřebujete malou zasedačku pro soukromé setkání, sál pro konferenci, parket pro firemní večírek nebo zahradu pro originální párty, jste tu správně. Pomůžeme vám zorganizovat jakoukoliv akci tak, abyste vy i vaši hosté odcházeli nadšení.

Detail mí­sta
od 1 200 Kč/ hod.
  Praha     40

SLOW Cafe

Nebudeme vám slibovat místo na divoký vánoční večírek. U nás se i tyto akce konají v rytmu SLOW.

Pojďte si k nám užít večer se sklenkou organického vína v našem útulném prostoru přímo pod kavárnou. Jako prostor jsme vhodní pro menší firmy a týmy do 30 osob, kteří si život rádi zpestří veganským a vegetariánským jídlem. K dispozici je plně funkční bar i široká nabídka kavárny. Chybět nebude nic! Ozvučení, playlist na přání, světla, výzdoba, servis a my .... to všechno vám bude k dispozici.

  Praha     200

Restaurace Na Jedli

Vánoční večírek v pěkném prostředí, se skvělým jídlem a příjemnou obsluhou

Využijte snadné dopravní dostupnosti Anděla. Připravíme pro Vás prvotřídní a pestrý catering, restauraci upravíme dle potřeby a postaráme se o vaši pohodu.

S večírky a eventy na klíč jsme získali bohatou zkušenost při našem mnohaletém působení ve Sphera restaurantu Curling arény Roztyly.

K dispozici je dle počtu hostů salónek, vnitřní část restaurace s barem, celoroční zahrádka v krytém atriu nebo všechny prostory Jedle dohromady.

...

  Brno     180

Impact Hub Brno

Inspirativní místo pro malé jednání i velkou konferenci
V neotřelém sídle si můžete poptat i velkoryse řešený open space nebo dvě konferenční místnosti.

Pronájem prostoru pro malé jednání, konferenci i party
Ať už potřebujete malou zasedačku pro soukromé setkání, sál pro konferenci, parket pro firemní večírek nebo zahradu pro originální párty, jste tu správně. Pomůžeme vám zorganizovat jakoukoliv akci tak, abyste vy i vaši hosté odcházeli nadšení.

Detail mí­sta
od 350 Kč/hod.