1. IT gymnázium

Nezávazně poptat
Již od 400 Kč/hod.

Prostory soukromého gymnázia s rozlehlou zahradou pro menší a týmové akce.

Sháníte místo pro teambuildingové akce, workshopy, školení, konference, sportovní akce či příměstské tábory? Naše Rádiovka je tím pravým místem!

Nabízíme moderní prostory pro vaše akce v klidné části Prahy. Nacházíme se v Praze Satalicích s dobrou dopravní dostupností. Školu si můžete pronajmout kompletně celou nebo klidně jen jednu třídu, dlouhodobě či nárazově.

Kolem budovy školy je rozlehlá zahrada s vzrostlými stromy a místy k odpočinku, ohniště, domácí fitness, multifunkční tartanové hřiště a plácek s basketbalovým košem.

Aula

Prostor ideální pro školení, pracovní schůzky, semináře, kurzy nebo výcviky. Lze ho také využít pro setkávání spolků, přednášky nebo scházení pěveckého sboru.

Světlý sál, vybaven akustickými panely pro optimální zvukové podmínky. Mobilní stolky umožňují snadné uspořádání prostoru do požadovaných tvarů podle vašich potřeb. K dispozici je také relax zóna s podsedáky, která poskytuje příjemné místo k odpočinku a neformálnímu setkávání. Součástí vybavení prostoru je velký LCD televizor, wifi připojení a whiteboard. Dále je k dispozici pianino.

Velikost prostoru: 87 m2

Kapacita: 60 osob

Vybavení: Kvalitní akustika, LCD televizor, wifi připojení, whiteboard, stoly, židle, podsedáky, pianino. V případě zájmu a dohody lze zapůjčit laptopy.

Vnitřní třídy

Uvnitř školy se nachází 6 učeben + velká aula. Každá učebna je vybavena akustickými panely pro optimální zvukové podmínky, mobilními stolky, které umožňují snadné uspořádání prostoru do požadovaných tvarů podle vašich potřeb. Ve všech učebnách jsou LCD televizory pro promítání a whiteboardy pro potřebnou prezentaci. V jedné z učeben je k dispozici interaktivní tabule. Učebna 206 slouží jako chemická laboratoř, kterou lze využít pro praktické objevování.

Kapacita: každá učebna 20 osob

Vybavení: Kvalitní akustické podmínky, LCD televizor, wifi připojení, whiteboard, stoly, židle. V případě zájmu a dohody lze zapůjčit laptopy, 3D tiskárnu.

Venkovní třídy

Prostor ideální pro různá setkávání, kroužky, workshopy nebo jako zázemí pro příměstský tábor.

Jedná se o dvě samostatné třídy mimo budovu školy. Třídy mají své vlastní sociální zázemí (toalety a sprchy). K dispozici jsou mobilní stoly, které umožňují snadné uspořádání prostoru do požadovaných tvarů podle vašich potřeb. Pro navození neformální atmosféry lze využít podsedáky a sedací vaky. Součástí vybavení prostorů jsou 2 LCD televize, wifi připojení a whiteboard.

Velikost prostoru: 70 m2

Kapacita: 2 x 20 osob

Vybavení: LCD televizor, wifi připojení, whiteboard, stoly, židle, relaxační prvky, sociální zázemí. V případě zájmu a dohody lze zapůjčit laptopy, 3D tiskárnu.

Zahrada

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 150 osob

Vybavení


 • Bezbariérové
 • WiFi
 • Parkování
 • Zobrazovací technika
 • Ozvučení
 • Kuchyňka
 • Flipchart
 • Kávovar

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 2 - Vinohrady     140

  Fixed Point

  Jedinečné coworkingové prostory určené pro různé typy akcí v historické vile.

  Detail mí­sta
  od 2 000 Kč/hod.
  Tip
    Praha 1 - Staré Město     200

  KU Club & Bar

  Designový bar v centru Prahy pro rozlučky se svobodou, firemní i soukromé večírky a další

  Tip
    Praha 7 - Holešovice     150

  Město • Moře

  Původní truhlárna proměněná ve flexibilní prostor k pronájmu.

  Detail mí­sta
  od 1 050 Kč/hod.
  Tip
    Praha 9 - Libeň     100

  Galerie Hala C

  Moderní industriální prostor galerie v pražské Libni

  Detail mí­sta
  od 500 Kč/hod.
  Tip
    Praha 5 - Smíchov     100

  Kavárna co hledá jméno

  Kavárna skrytá v samém srdci Anděla vás uchvátí svým kouzlem

  Tip
    Praha 5 - Smíchov     120

  Veslařský klub Slavia Praha

  Atraktivní a méně známé prostory pro akce

  Detail mí­sta
  od 10 000 Kč/hod.