Alma Prague

Nezávazně poptat

Jedinečný multifunkční gastronomický koncept s prostory pro eventy v centru Prahy.


Nabízené prostory

  25

Multifunkční meeting room

  25

Vinárna

  80

Konferenční sál

  35

Barový klub

  12

Degustační místnost

Jedinečný prostor Almy si nemusíte užívat jen jako hosté naší restaurace, vinárny nebo kavárny – může být váš na celý den. Nebo noc. Nebo obojí, záleží, co za akci máte v plánu! Historický komplex budov Almy na rohu Křemencovy a V Jirchářích zahrnuje také velkorysé konferenční a eventové prostory, které spojují elegantní, puristicky čisté interiéry s historickým šarmem a nejmodernějším technickým vybavením. Díky poloze v samém srdci města, nedaleko Národní třídy, je Alma navíc skvěle dopravně dostupná.

Všestrannost, pestrá typologie a vzájemná kombinovatelnost našich eventových prostor dělá z Almy ideální místo na široké spektrum akcí. Pomůžeme vám zorganizovat meetingy, firemní / vánoční večírky, oslavy, semináře, konference, corporate business lunche, product launche a prezentace, svatby, afterparty, rauty, coffee breaky, ale taky křty, promítání, koncerty a další kulturní akce... ať už plánujete event pro 15 nebo 150 lidí, Alma je to místo.

VINÁRNA

Komorní, útulná vinárna na dvorku Almy v přízemí někdejší tiskařské dílny z počátku 19. století je ideální prostor pro nejrůznější křty, oslavy, parties, prezentace – a samozřejmě ochutnávky vín!

Pronajmout si ji můžete samostatně, nebo ve spojení s multifunkčním sálem o patro výš, který je ideální jako rozšíření kapacity vinárny pro větší skupiny, nebo pro meeting / servírovaný oběd či večeři před pokračováním party ve vinárně. Nebo můžete přidat venkovní posezení na naší zahrádce ve vnitrobloku.

Kapacita — až 25 lidí
Typ akce — degustace, večírek, raut, prezentace, číše vína
Typy sezení — lounge, koktejl

MULTIFUNČKNÍ MEETING ROOM

Světlá, prostorná místnost v prvním patře nad vinárnou je díky dostatku přirozeného denního světla i možnosti odstínit ho tmavými závěsy všestranně použitelná pro nejrůznější typy akcí kdykoli během dne, od firemního meetingu či školení po intimní oslavu. Lze si ji pronajmout samostatně nebo s prostorem vinárny o podlaží níže, který je ideální například pro servis coffee breaku nebo číši vína po akci.

K dispozici je velkoformátová TV, ozvučení a vysokorychlostní internetové připojení (detaily dostupné techniky s vámi rádi probere náš event manager při vaší poptávce).

Kapacita — 18–25 lidí
Typ akce — mítink, školení, prezentace, party, oslava narozenin
Typy sezení — boardroom, škola, lounge

KONFERENČNÍ SÁL

Konferenční sál v prostorách někdejšího prvorepublikového kina, které dalo Almě jméno. Sál je moderně zrekonstruovaný, nabízí široké možnosti uspořádání a příjemné soukromí historického sklepa Almy. Přes prostorné foyer se šatnou se dá propojit i s prostorem barového klubu, ideálního pro servis občerstvení během vaší akce či po ní.

V konferenčním sále dispozici je velkoplošný projektor a plátno, projekční kabina, ozvučení a vysokorychlostní internetové připojení (detaily dostupné techniky s vámi rádi probere náš event manager při vaší poptávce).

Kapacita — až 80 osob
Typ akce — školení, konference, soukromé promítání, teambuilding
Typy sezení — divadlo, škola, koktejl

BAROVÝ KLUB

Útulný klub v citlivě zrekonstrukovaném barokním sklepě Almy nabízí plně vybavený bar a zázemí pro catering. Ideální místo pro večírek, křest, nebo jako občerstvovací prostor při akci v přilehlém konferenčním sále. K dispozici je ozvučení, lze zařídit i DJ techniku – detaily vám sdělí náš event manager.

Kapacita — 25 – 35 lidí
Typ akce — koktejl, oslava, raut, coffee break, party
Typy sezení — koktejl

DEGUSTAČNÍ MÍSTNOST

Intimní, působivý prostor někdejších barokních sklepů (a skladu uhlí!) dnes slouží jako místo pro nejrůznější ochutnávky a privátní setkání. Pokud budete chtít po degustaci spojit s večeři v naší restauraci, lze pro vaší skupinu zarezervovat stůl pro až 12 lidí přímo u otevřené kuchyně, takzvaný chef's table.

Kapacita — až 12 osob
Typ akce — degustace, seminář
Typy sezení — boardroom

Kapacita


 • Maximální kapacita: 150 osob

Vybavení


 • WiFi
 • Bezbariérové
 • Klimatizováno
 • Ozvučení
 • Zobrazovací technika

Podmínky
  Podobné prostory

  NovýTip
    Praha 1     150

  Meat Beer

  Moderní česká restaurace v centru Prahy s mnoha prostory pro menší i větší soukromé i firem...

  Tip
    Praha 1     120

  Healthy Longevity Cafe

  Tematický prostor, kavárna a restaurace s interiérem plným rostlin, který zklidní vaši mysl b...

  Tip
    Praha 1 - Nové město     150

  The Monkey Bar Prague

  Stylový a sofistikový bar s butikovým šarmem a skvělou atmosférou.

  Tip
    Praha 1 - Nové Město     200

  Prostory V-Life

  Prostory pro setkávání, komunitní i firemní akce.

  Tip
    Praha 1 - Nové Město     200

  Art & Event Gallery Černá Labuť

  Výjimečný prostor pro společenské a firemní akce v centru Prahy.

  Tip
    Praha 9 - Vysočany     150

  Prám Studio

  Prostory bývalé prádelny