Alma Prague

Nezávazně poptat

Jedinečný multifunkční gastronomický koncept s prostory pro eventy v centru Prahy.

Jedinečný prostor Almy si nemusíte užívat jen jako hosté naší restaurace, vinárny nebo kavárny – může být váš na celý den. Nebo noc. Nebo obojí, záleží, co za akci máte v plánu! Historický komplex budov Almy na rohu Křemencovy a V Jirchářích zahrnuje také velkorysé konferenční a eventové prostory, které spojují elegantní, puristicky čisté interiéry s historickým šarmem a nejmodernějším technickým vybavením. Díky poloze v samém srdci města, nedaleko Národní třídy, je Alma navíc skvěle dopravně dostupná.

Všestrannost, pestrá typologie a vzájemná kombinovatelnost našich eventových prostor dělá z Almy ideální místo na široké spektrum akcí. Pomůžeme vám zorganizovat meetingy, firemní / vánoční večírky, oslavy, semináře, konference, corporate business lunche, product launche a prezentace, svatby, afterparty, rauty, coffee breaky, ale taky křty, promítání, koncerty a další kulturní akce... ať už plánujete event pro 15 nebo 150 lidí, Alma je to místo.


VINÁRNA

Komorní, útulná vinárna na dvorku Almy v přízemí někdejší tiskařské dílny z počátku 19. století je ideální prostor pro nejrůznější křty, oslavy, parties, prezentace – a samozřejmě ochutnávky vín!

Pronajmout si ji můžete samostatně, nebo ve spojení s multifunkčním sálem o patro výš, který je ideální jako rozšíření kapacity vinárny pro větší skupiny, nebo pro meeting / servírovaný oběd či večeři před pokračováním party ve vinárně. Nebo můžete přidat venkovní posezení na naší zahrádce ve vnitrobloku.

Kapacita — až 25 lidí
Typ akce — degustace, večírek, raut, prezentace, číše vína
Typy sezení — lounge, koktejl

MULTIFUNČKNÍ MEETING ROOM

Světlá, prostorná místnost v prvním patře nad vinárnou je díky dostatku přirozeného denního světla i možnosti odstínit ho tmavými závěsy všestranně použitelná pro nejrůznější typy akcí kdykoli během dne, od firemního meetingu či školení po intimní oslavu. Lze si ji pronajmout samostatně nebo s prostorem vinárny o podlaží níže, který je ideální například pro servis coffee breaku nebo číši vína po akci.

K dispozici je velkoformátová TV, ozvučení a vysokorychlostní internetové připojení (detaily dostupné techniky s vámi rádi probere náš event manager při vaší poptávce).

Kapacita — 18–25 lidí
Typ akce — mítink, školení, prezentace, party, oslava narozenin
Typy sezení — boardroom, škola, lounge


KONFERENČNÍ SÁL

Konferenční sál v prostorách někdejšího prvorepublikového kina, které dalo Almě jméno. Sál je moderně zrekonstruovaný, nabízí široké možnosti uspořádání a příjemné soukromí historického sklepa Almy. Přes prostorné foyer se šatnou se dá propojit i s prostorem barového klubu, ideálního pro servis občerstvení během vaší akce či po ní.

V konferenčním sále dispozici je velkoplošný projektor a plátno, projekční kabina, ozvučení a vysokorychlostní internetové připojení (detaily dostupné techniky s vámi rádi probere náš event manager při vaší poptávce).

Kapacita — až 80 osob
Typ akce — školení, konference, soukromé promítání, teambuilding
Typy sezení — divadlo, škola, koktejl


BAROVÝ KLUB

Útulný klub v citlivě zrekonstrukovaném barokním sklepě Almy nabízí plně vybavený bar a zázemí pro catering. Ideální místo pro večírek, křest, nebo jako občerstvovací prostor při akci v přilehlém konferenčním sále. K dispozici je ozvučení, lze zařídit i DJ techniku – detaily vám sdělí náš event manager.

Kapacita — 25 – 35 lidí
Typ akce — koktejl, oslava, raut, coffee break, party
Typy sezení — koktejl


DEGUSTAČNÍ MÍSTNOST

Intimní, působivý prostor někdejších barokních sklepů (a skladu uhlí!) dnes slouží jako místo pro nejrůznější ochutnávky a privátní setkání. Pokud budete chtít po degustaci spojit s večeři v naší restauraci, lze pro vaší skupinu zarezervovat stůl pro až 12 lidí přímo u otevřené kuchyně, takzvaný chef's table.

Kapacita — až 12 osob
Typ akce — degustace, seminář
Typy sezení — boardroom

Kapacita


 • Maximální kapacita: 150 osob

Vybavení


 • WiFi
 • Bezbariérové
 • Klimatizováno
 • Ozvučení
 • Zobrazovací technika

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 1     200

  The Flow Building

  Exkluzivní terasa s panoramatickým výhledem na Prahu a Pražský hrad

  Tip
    Praha 1 - Staré Město     550

  Bar & Klub Zlatý Strom

  Ikona pražského nočního života Zlatý Strom Bar & Klub baví všechny

  Tip
    Praha 1 - Nové Město     120

  Crazy Daisy Bar Prague

  Unikátní koktejlový bar v centru Prahy.

  Tip
    Praha 1 - Malá Strana     120

  Sněmovní 7

  Multifunkční konferenční prostory vhodné pro konference, jednání, kurzy a školení v samotn...

  Tip
    Praha 2 - Nové město     300

  Novoměstská radnice

  Reprezentativní prostory národní kulturní památky v centru.

  Tip
    Praha 5 - Smíchov     400

  Cargo Gallery

  Cargo Gallery není obyčejnou galerií. Cargo Gallery je loď.

  Detail mí­sta
  od 60 000 Kč/den