Blue Orange Business Resort Prague

Nezávazně poptat

Centrum pro relaxaci i práci s přátelským prostředím


Nabízené prostory

  50

Konferenční sál

  30

Atrium

  14

Salonek 1

  20

Salonek 2

Blue Orange Business Resort Prague je unikátní centrum s přátelským prostředím, poskytující vysoce kvalitní služby z oblasti fitness, wellness, relaxace, gastronomie, ubytování, konferencí a zábavy.

Stavba, realizována dle návrhu architekta Luďka Rýznera, se nachází v pražských Letňanech cca 15 minut z centra hlavního města, 5 minut od Výstaviště Letňany a u dálnice směrem na Teplice. Hlavní myšlenkou při založení Blue Orange bylo vytvořit centrum aktivního životního stylu, kde si odpočinete od starostí všedních dnů.

Nabízíme prostory k pořádání jednání, školení, prezentací firem, pracovních či společenských akcí a svatebních hostin. Konferenční sály jsou klimatizovány a jsou plně vybaveny moderní audiovizuální technikou. Ve všech školících prostorech je možno podávat občerstvení formou coffee breaku. V celém areálu je bezbariérový přístup.

Typy a uspořádání našich sálů

SálPlochaŠkolaDivadloDo "U"
Salonek 125 m2121410
Salonek 232 m2182016
Atrium70 m2262822
Konferenční sál90 m2445026

Možnosti občerstvení

TypPopisCena
CoffeeBreak Exclusivekáva, čaj, minerálka, sandwich, koláček, čerstvé ovoce150 Kč/osoba
CoffeeBreak Sandwichkáva, čaj, minerálka, sandwich95 Kč/osoba
CoffeeBreak Businesskáva, čaj, minerálka, sladké pečivo90 Kč/osoba
CoffeeBreak Standardkáva, čaj, minerálka70 Kč/osoba

Oběd či večeři můžete vybírat z naší týdenní nabídky nebo stálého lístku. Samozřejmostí je vlastní restaurace, rychlá WiFi a parkoviště s kapacitou 85 vozidel.

Blue Orange Business Resort Prague

Blue Orange Business Resort Prague je unikátní centrum s přátelským prostředím, poskytující vysoce kvalitní služby z oblasti fitness, wellness, relaxace, gastronomie, hotelnictví, konferencí a zábavy. Stavba, realizována dle návrhu architekta Luďka Rýznera, se nachází v pražských Letňanech cca 15 minut z centra hlavního města, 5 minut od Výstaviště Letňany a u dálnice směrem na Teplice. Hlavní myšlenkou při založení Blue Orange bylo vytvořit centrum aktivního životního stylu, kde si odpočinete od starostí všedních dnů. Najdete u nás prostředí, ve kterém můžete utvářet nejen obchodní a společenské styky, ale i pečovat o své zdraví, krásu a dobrou mysl. Díky široké nabídce dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty. To vše v nadčasovém prostředí s příjemnými lidmi, kde je kladen ten nejvyšší důraz na individuální přístup a všem zaměstnancům jde především o Vaši spokojenost!

Health Club Blue Orange - více než jen fitness

Srdcem Blue Orange Business Resort Prague je privátní health club, jehož služby mohou využívat pouze členové klubu a jejich hosté. Klubové prostředí zaručuje našim klientům naprosté pohodlí a soukromí, zároveň vytváří ideální zázemí pro společenské, přátelské i obchodní setkání. Ochotná obsluha, příjemné prostředí a přátelská atmosféra Vám dodá pohodu aktivně relaxovat v moderním technicky promyšleném klubu. Naleznete zde cardio fitness a posilovnu, pohybová studia, spinningový sál, sauny, vířivky, solária, masáže a rehabilitace. Členům klubu jsou k dispozici osobní trenéři, fyzioterapeutická ordinace a dětský koutek, který jako jeden z mála dětských koutků v Praze umožňuje hlídání dětí již od ukončeného šestinedělí! V rámci firemních akcí můžete v Health Clubu uspořádat například spinningové maratony, lekce v pohybových studiích a jiné různé sportovní soutěže.

Restaurace Blue Orange a další služby resortu

V resortu se dále nachází vyhlášená restaurace s letní zahrádkou , čtyřhvězdičkový hotel o kapacitě 66 lůžek a konferenční zázemí, kde je možnost uspořádat různé firemní akce a to ve dvou saloncích či dvou sálech o celkové kapacitě 100 lidí. Veškeré služby v resortu, mimo health clubu, jsou volně přístupné i nečlenům klubu. Naším cílem je vytvářet prostředí, do kterého se budete vždy rádi vracet a věříme, že naše nabídka vysoce kvalitních služeb uspokojí i Vás...

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 100 osob

Vybavení


 • Klimatizováno
 • Bezbariérové
 • WiFi
 • Parkování
 • Zobrazovací technika
 • Ozvučení

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha - Západ     90

  Restaurace Babiččina zahrada

  Tradiční, rodinný prostor kousek za Prahou

  Tip
    Praha 7 - Holešovice     100

  Mama Shelter Prague

  Designový hotel nejenom pro mileniály a jejich akce

  Tip
    Praha 5 - Motol     220

  Hotel Golf

  Hotel v klidném prostředí kousek od centra

  Tip
    Praha 1 - Staré město     200

  The President Hotel

  Hotel s prostory pro konferenci i VIP setkání.

  Tip
    Praha 1 - Nové město     150

  Majestic Plaza Hotel Prague

  Art Deco hotel v centru Prahy

  Detail mí­sta
  od 15 800 Kč/půlden
  Tip
    Praha 1 - Hradčany     120

  Hotel Savoy Praha

  Jedinečné kouzlo Prahy od roku 1911