Blue Orange Business Resort Prague

Nezávazně poptat

Centrum pro relaxaci i práci s přátelským prostředím


Nabízené prostory

  50

Konferenční sál

  30

Atrium

  14

Salonek 1

  20

Salonek 2

Blue Orange Business Resort Prague je unikátní centrum s přátelským prostředím, poskytující vysoce kvalitní služby z oblasti fitness, wellness, relaxace, gastronomie, ubytování, konferencí a zábavy.

Stavba, realizována dle návrhu architekta Luďka Rýznera, se nachází v pražských Letňanech cca 15 minut z centra hlavního města, 5 minut od Výstaviště Letňany a u dálnice směrem na Teplice. Hlavní myšlenkou při založení Blue Orange bylo vytvořit centrum aktivního životního stylu, kde si odpočinete od starostí všedních dnů.

Nabízíme prostory k pořádání jednání, školení, prezentací firem, pracovních či společenských akcí a svatebních hostin. Konferenční sály jsou klimatizovány a jsou plně vybaveny moderní audiovizuální technikou. Ve všech školících prostorech je možno podávat občerstvení formou coffee breaku. V celém areálu je bezbariérový přístup.

Typy a uspořádání našich sálů

Sál Plocha Škola Divadlo Do "U"
Salonek 1 25 m2 12 14 10
Salonek 2 32 m2 18 20 16
Atrium 70 m2 26 28 22
Konferenční sál 90 m2 44 50 26

Možnosti občerstvení

Typ Popis Cena
CoffeeBreak Exclusive káva, čaj, minerálka, sandwich, koláček, čerstvé ovoce 150 Kč/osoba
CoffeeBreak Sandwich káva, čaj, minerálka, sandwich 95 Kč/osoba
CoffeeBreak Business káva, čaj, minerálka, sladké pečivo 90 Kč/osoba
CoffeeBreak Standard káva, čaj, minerálka 70 Kč/osoba

Oběd či večeři můžete vybírat z naší týdenní nabídky nebo stálého lístku. Samozřejmostí je vlastní restaurace, rychlá WiFi a parkoviště s kapacitou 85 vozidel.

Blue Orange Business Resort Prague

Blue Orange Business Resort Prague je unikátní centrum s přátelským prostředím, poskytující vysoce kvalitní služby z oblasti fitness, wellness, relaxace, gastronomie, hotelnictví, konferencí a zábavy. Stavba, realizována dle návrhu architekta Luďka Rýznera, se nachází v pražských Letňanech cca 15 minut z centra hlavního města, 5 minut od Výstaviště Letňany a u dálnice směrem na Teplice. Hlavní myšlenkou při založení Blue Orange bylo vytvořit centrum aktivního životního stylu, kde si odpočinete od starostí všedních dnů. Najdete u nás prostředí, ve kterém můžete utvářet nejen obchodní a společenské styky, ale i pečovat o své zdraví, krásu a dobrou mysl. Díky široké nabídce dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty. To vše v nadčasovém prostředí s příjemnými lidmi, kde je kladen ten nejvyšší důraz na individuální přístup a všem zaměstnancům jde především o Vaši spokojenost!

Health Club Blue Orange - více než jen fitness

Srdcem Blue Orange Business Resort Prague je privátní health club, jehož služby mohou využívat pouze členové klubu a jejich hosté. Klubové prostředí zaručuje našim klientům naprosté pohodlí a soukromí, zároveň vytváří ideální zázemí pro společenské, přátelské i obchodní setkání. Ochotná obsluha, příjemné prostředí a přátelská atmosféra Vám dodá pohodu aktivně relaxovat v moderním technicky promyšleném klubu. Naleznete zde cardio fitness a posilovnu, pohybová studia, spinningový sál, sauny, vířivky, solária, masáže a rehabilitace. Členům klubu jsou k dispozici osobní trenéři, fyzioterapeutická ordinace a dětský koutek, který jako jeden z mála dětských koutků v Praze umožňuje hlídání dětí již od ukončeného šestinedělí! V rámci firemních akcí můžete v Health Clubu uspořádat například spinningové maratony, lekce v pohybových studiích a jiné různé sportovní soutěže.

Restaurace Blue Orange a další služby resortu

V resortu se dále nachází vyhlášená restaurace s letní zahrádkou , čtyřhvězdičkový hotel o kapacitě 66 lůžek a konferenční zázemí, kde je možnost uspořádat různé firemní akce a to ve dvou saloncích či dvou sálech o celkové kapacitě 100 lidí. Veškeré služby v resortu, mimo health clubu, jsou volně přístupné i nečlenům klubu. Naším cílem je vytvářet prostředí, do kterého se budete vždy rádi vracet a věříme, že naše nabídka vysoce kvalitních služeb uspokojí i Vás...

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 100 osob

Vybavení


  • Klimatizováno
  • Bezbariérové
  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení

Podmínky
Podobné prostory

Náš tip
  Praha 1 - Nové město     150

Majestic Plaza Hotel Prague

Art Deco hotel v centru Prahy

Detail místa
od 31 800 Kč/den
Náš tip
  Praha 1 - Nové město     311

Grandium Prague Hotel

Designový hotel v samém srdci Prahy

Detail místa
od 84 900 Kč/den
Náš tip
  Praha 1 - Nové město     289

Grand Majestic Plaza hotel

Designový hotel v centru Prahy

Detail místa
od 40 200 Kč/den
Náš tip
  Praha 7 - Letná     300

Hotel Belvedere

Hotel s konferenčním centrem na Letné

Náš tip
  Praha 1 - Nové Město     150

Hotel Amarilis

Kongresové centrum v centru Prahy s profesionálním servisem

  Praha 2 - Nové město     300

La Loca

Klub a prostory pro akce v Mosaic House Prague