KALIMETA

Nezávazně poptat

Unikátní centrum vzdělávání a relaxace KALIMETA

SETKÁNÍ ◦ SEMINÁŘE ◦ PREZENTACE ◦ PŘEDNÁŠKY ◦ KONCERTY

KALIMETA poskytuje komplexní služby klientům pořádajícím přátelská setkání, přednášky, presentace, školení, semináře, kurzy, workshopy, koncerty a další aktivity. Setkání lze uskutečnit v uzavřeném konferenčním sále s restaurací, který vytváří netradiční kruhový prezentační prostor. Pódium ve tvaru vesica piscis je k dispozici v sále i v restauraci. Výjimečným místem pro konání zajímavých seminářů, kurzů, workshopů a meditací je kruhová střešní terasa hotelu KALIMETA s velkým mramorovým křišťálovým obrazcem dle posvátné geometrie a numerologie Květem Života - Flower of Life.

Podle Vašich přání Vám zajistíme kompletní cateringový a technický servis s obsluhou, zvukařem, osvětlovačem, fotografem a kameramanem pro profesionální audio vizuální záznam.

Rádi Vám zajistíme kvalitní živou hudební produkci na pódiu v našem kruhovém hudebním sále jakožto vhodný doprovodný program k Vaší vzdělávací akci.

KRUHOVÁ TERASA & KVĚT ŽIVOTA

Korunou hlavní budovy Slunce centra KALIMETA je venkovní kruhová vyhlídková terasa o průměru 14 metrů. Z křišťálu a mramoru na ní září základní symbol posvátné geometrie KVĚT ŽIVOTA, jehož rozměry reflektují aktuální numerologii. Prožijte zde krásné chvíle při pozorování noční oblohy, východů a západů slunce, meditacích, cvičeních a odpočívání. Na terase jsou dvě výdejní cateringová místa a příjemné ozvučení.

FANTASTICKÁ GASTRONOMIE

Profesionálně vybavená kuchyně nám umožňuje vaření dle nejnovějších a nejmodernějších standardů, zejména pak zdravých a šetrně upravovaných jídel připravovaných s láskou z kvalitních, zdravých přírodních surovin čistě rostlinného původu (100% VEGAN). Těšte se na jedinečné gastronomické zážitky. Přijďte, ochutnejte, relaxujte. Přejeme Vám dobrou chuť.

KRUHOVÝ HOTEL KALIMETA

Ticho, klid, příjemná atmosféra, pohodlí a zejména nerušený a kvalitní spánek, to jsou synonyma pro ubytování v luxusně zařízených dvou a tří lůžkových pokojích v unikátní stavbě kruhového hotelu KALIMETA.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 121 osob

kapacita včetně stolů: 121

maximální kapacita míst: 212

ubytovací kapacita: 60 lůžek

Vybavení


  • Parkování
  • WiFi
  • Zobrazovací technika
  • Pódium k dispozici
  • Ozvučení

Podmínky


  • Výhradní catering

Dodatečné informace
Podobné prostory

Tip
  Okres Louny     200

Resort Oblík

Jedinečná destinace uprostřed přírodní rezervace v samém srdci Českého středohoří.

Tip
  Okres Jihlava     80

Farma Kalhov

Husí farma uprostřed nádherné přírody - skvělé místo pro svatby i firemní akce.

Tip
  Okres Náchod     400

Klášter Broumov

Národní památka po zdařilé rekonstrukci, připravena i pro ty nejnáročnější akce.

Tip
  Okres Břeclav     120

Hotel Akademie Velké Bílovice

Konferenční hotel v srdci moravských vinic

Tip
  Okres Náchod     300

Centrum Walzel – fabrika na zážitky

Volnočasové centrum v bývalé Walzelově továrně

Tip
  Olomouc     250

Pevnost poznání

Fascinující prostředí pro konání společenských setkání.