Centrum Walzel – fabrika na zážitky

Nezávazně poptat

Volnočasové centrum v bývalé Walzelově továrně

Zastavte se po náročném dni v zaměstnání nebo po vyčerpávajícím putování za krásami Broumovska u nás. Vše pod jednou střechou a za každého počasí. Co vše u nás můžete zažít?

Nejmodernější komplex krytých střelnic v ČR – Nabízí tři různě dlouhé střelnice. 16 metrů dlouhá interaktivní projekční střelnice pro krátké zbraně, 25m střelnice s inteligentním progresivním terčovým systémem pro krátké zbraně a 50m interaktivní projekční střelnici pro dlouhé zbraně. Střelbu si může vyzkoušet každý, i bez zbrojního průkazu.

Bowling bar – to je příjemné spojení zábavy a sportu pro každého. Bowling bar Walzel nabízí 4 profesionální dráhy od firmy QubicaAMF, na každé dráze může hrát až 8 hráčů zároveň.

Restaurace Švejk - Staročeská kuchyně, kde každé jídlo, které vám servírujeme je vyrobeno z čerstvých surovin. Vaříme českou klasiku i moderní gastronomii bez umělých dochucovadel a polotovarů.

Solná jeskyně – relaxačně ozdravné zařízení nejen pro dospělé, které Vám za 45 minut pobytu nahradí 2-3 dny strávené u moře.

Lezecká stěna – 13 metrů vysoká lezecká stěna je ideálním místem, kde si potrénovat nebo vyzkoušet základy horolezení.

Fitness – prostor pro ty, kteří rádi potrápí svoje tělo. Oba prostory jsou plně klimatizovány a vybaveny profesionálním ozvučením.

Salon Walzel – slouží pro školení, firemní večírky, rodinné oslavy a podobné akce. Pro veřejnost je otevřen také při příležitosti nabídek speciálních menu. Salonek nabízí možnost videoprojekce, disponuje místem až pro 80 osob.

Víceúčelový sál – prostor určený k pořádání společenských akcí (konference, školení, svatby, rauty, koncerty…) s kapacitou až 300 osob. Prostor je vybaven pódiem, audio a videoprojekcí. Součástí sálu je také 8 metrový bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 300 osob

Vybavení


  • Klimatizováno
  • Bezbariérové
  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení
  • Pódium k dispozici

Podmínky