Chalupa Za Humny

15     Žďár nad Sázavou

#countryside  #family  #traditional  #teambuilding  #stylish  #outdoor  #indoor  #offsite  

Nezávazně poptat

Romantická chalupa v srdci Vysočiny pro rodinná setkání, ubytování s dětmi, skupiny přátel nebo firemní teambuilding

Užijte si atmosféru bydlení našich babiček v romantické chalupě v srdci Vysočiny. Nově vybudovanou chalupu s bazénem na krásném klidném místě v centru chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů jsme vyladili do posledního detailu – lidovou architekturu doplňuje dřevěný interiér a stylové doplňky.

Ideální pro rodinná setkání, ubytování s dětmi, skupiny přátel nebo firemní teambuilding. Poloha uprostřed republiky je obzvláště výhodná, jestliže se sjíždíte z různých koutů naší vlasti a hledáte pronájem chaty nebo chalupy na víkend či na celý týden .

V chalupě je velká společenská místnost s krásnými kachlovými kamny, dětským koutkem a skvěle vybavenou kuchyní. O teplo se stará komfortní podlahové vytápění zajištěno tepelným čerpadlem. K dispozici vám je pět luxusně vybavených pokojů s vlastní koupelnou a WC. Jsou vybevany novým stylovým dřevěným nábytkem, kvalitními zdravotními matracemi, voňavým povlečením. WiFi a televize na každém pokoji.

Venku si můžete užít prostornou oplocenou zahradu, dětské hřiště, ohniště, gril a dvě krytá posezení. V létě je k dispozici bazén. Máme zázemí pro bezpečné uschování kol i lyží. Parkování pro 6 aut přímo u objektu.

Kapacita


  • Maximální kapacita: 15 osob

Vybavení


  • WiFi
  • Zobrazovací technika

Podmínky