Chata Hradečanka

Nezávazně poptat

Pohodlí na horách, skvělá restaurace a vinný sklípek.

TEAMBUILDING, NA KTERÝ SE PŘIHÁSÍ VŠICHNI

Jak svůj pracovní tým opravdu potěšíte? Útulná horská chata, skvělá a nejvýše položené italská restaurace v Česku a na Slovensku, a vinný sklípek s archivem kvalitních vín.

Hradečanku vám zarezervujeme úplně celou, abyste měli klid na poradu, prezentaci plánu na další rok, anebo jen na pár společně strávených dní mimo zdi kanceláří a zasedaček.

Na vybavení audio a video technikou a catering na přání se ani nemusíte ptát. To je přeci samozřejmost! A co kolegy přesvědčí, aby se k výletu do Krkonoš přidali? Připravíme vám degustační menu, ochutnávky vín z těch nejlepších vinic Itálie, Francie, Česka i Slovenska nebo výtečných rumů. To je bude bavit!
Po vydařeném degustačním večeru ráno jen překročíte práh a vyrazíte na Sněžku. Nebo na sjezdovku. Ale tady není kam spěchat. Pár minut navíc ve vyhřáté super pohodlné posteli z masivu si určitě zasloužíte. Nicméně – výtečná snídaně už čeká!

Takovou, jakou Hradečanka byla od konce 18. století, už ji nenajdete. Přestavěli jsme ji kompletně, ale s citem. O svůj původní ráz třetí nejstarší stavby v Malé Úpě tak určitě nepřišla. Najdete nás v centru Horní Malé Úpy, 1050 metrů nad mořem. V zimě si tady užijete skvělé lyžování i běžkování přímo pod Sněžkou a v létě turistiku nebo cyklistiku v Krkonošském národním parku.

Restaurace

Nejkřupavější a zaručeně nejitalštější pizza v Krkonoších! Jak se peče můžete sledovat na vlastní oči, pec je přímo součástí restaurace.
Používáme výhradně originální a nejkvalitnejší Italské ingredience jako jsou rajčata San Marzano, olivový olej extra virgin, čerstvou mozarellu a mouku Polselli. Ingredience na naše další speciality bereme taky od místních farmářů, takže ať si dáte, co si dáte, vždycky to bude čerstvé a kvalitní.

Už cítíte všechny ty vůně? Se skleničkou dobrého vína a za zvuku praskajícího dřeva v kachlových kamnech, které stojí přímo uprostřed restaurace, se vám na vybranou dobrotu bude čekat samo!

Ubytování

Chata Hradečanka: 10 pokojů / 32 míst
Chata Jeřabinka (v sousedství): 9 pokojů / 42 míst
Moderní horský design, světlé barvy, všudypřítomné dřevo, kvalitní nábytek a červené detaily na měkoučkých polštářích.
Neskutečné výhledy na Sněžku, louky, lesy.
Jeden z podkrovních apartmánů má i krb.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 70 osob

Vybavení


  • Klimatizováno
  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení
  • Kávovar

Podmínky