Clarion Congress Hotel Ostrava

Nezávazně poptat

Největší hotelové kongresové centrum v Ostravě


Nabízené prostory

  450

Sál Diamant

  347

Sál Sapphire

  900

Sály Sapphire+Diamant

  123

Sál Gold

  66

Salonek Silver

  1029

Propojení hlavních sálů + předsálí

  312

Sál Platinum

  140

Sál Rubin

  140

Salonek Antracit

  15

Salonek Beryl

  8

Salonek Zirkon

  20

Salonek Malachit

Clarion Congress Hotel Ostrava je čtyřhvězdičkovým konferenčním hotelem mezinárodní značky CPI Hotels, který nabízí největší hotelové kongresové centrum v Ostravě a na celé severní Moravě.

Kongresová kapacita hotelu je až 1 620 delegátů. V hotelu se nachází celkem 11 reprezentativních sálů a salonků o celkové rozloze 2 000 m2, přičemž největší sál na prostoru 782 m2 pojme až 900 delegátů.

Clarion Hotel nabízí svým hostům komfort čtyřhvězdičkového standardu ve 169 moderně zařízených pokojích a apartmá. Všechny pokoje a apartmány jsou plně klimatizovány a vybaveny mj. telefonem s přímou provolbou, SAT TV, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, čajovým a kávovým servisem a Wi-Fi připojením zdarma.

Také díky vybavení hi-tech konferenční technikou je Clarion Congress Hotel ideální volbou a perfektním zázemím pro vaše kongresy a konference v Ostravě.

Hotel se nachází v klidné části Ostravy s výborným dopravním spojením do centra města (4 km). Z nedaleké zastávky MHD se snadno dostanete na železniční a autobusová nádraží či mezinárodní letiště Ostrava - Mošnov (20 km). Hotel leží v blízkosti mezinárodních silničních tahů spojujících krajskou metropoli s ostatními městy České republiky a zahraničím.

Clarion Congress Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti moderní multifunkční haly pro sportovní, kulturní a společenské akce - Ostravar Arény, městského stadionu a nejmodernější atletické haly v ČR. Clarion Hotel je tedy vaší perfektní volbou pro ubytování blízko Ostravar Arény. Nedaleko se nachází také industriální areál Dolní oblast Vítkovice.

Nekuřácká restaurace Benada s kapacitou až 150 míst nabízí širokou nabídku specialit české a mezinárodní kuchyně.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 1620 osob

Vybavení


  • Klimatizováno
  • Bezbariérové
  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Pódium k dispozici
  • Ozvučení

Podmínky