Cubex Centrum Praha

Nezávazně poptat

Moderní technologie a design v harmonii s udržitelností

Moderní technologie a design v harmonii s udržitelností

Cubex Centrum Praha je multifukční prostor, který se stal vítězem v mezinárodní soutěži 9th Global Eventex Awards, v kategorii nové venue. Nachází se v unikátní lokalitě v „pražském City“ na Pankráci. A nabízí prostory pro až 1 200 hostů.
Díky unikátnosti a variabilitě jeho interiérů je Cubex Centrum Praha ideální jak pro firemní prezentace, kongresy, konference a školení, tak pro hudební a filmové eventy, plesy, gala večeře a mnoho dalších.

Celý prostor je možné přizpůsobit individuálním potřebám klienta díky barevnému konceptu Chameleon. Výjimečným prostředím pro prezentaci myšlenek je i unikátní Media Wall s projekční plochou 102 m² nebo LED stěna o velikosti 44 m² v hlavním sále. Cubex nabízí až 8 sekcí, 4 foyer a 2 bary, největší sál pojme až 1 000 osob.

ECO FRIENDLY VENUE

Cubex Centrum Praha je součástí budovy Trimaran, která je držitelem prestižního certifikátu LEED Platinum, garantujícím vysokou úspornost energií a efektivitu provozu. V rámci udržitelnosti se centrum může pochlubit také například splachováním dešťovou vodou, vysoce výkonnou fasádou s vnější ochranou proti slunci, automaticky řízeným LED osvětlením, nebo úsporným využívám přívodu teplotně upraveného vzduchu do sálů a dalšími udržitelnými přístupy.

Kapacita prostoru:

3700 m² konferenční a výstavní plochy, 1 200 osob kapacita Cubex Centra Praha, 1 000 osob kapacita hlavního sálu, 1 700 osob kapacita sálů při spojení s Konferenčním centrem City.

Podmínky:

Cena se stanovuje dle individuální akce. Záleží na vybrané části sálu a vybraném termínu. Parkování je možné v sousedním hotelu Panorama nebo v OC Arkády (obojí 2 minuty chůze).

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 1700 osob

Vybavení


 • Klimatizováno
 • Bezbariérové
 • WiFi
 • Zobrazovací technika
 • Pódium k dispozici
 • Ozvučení
 • Parkování

Podmínky


  Dodatečné informace
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 5 - Smíchov     1500

  Areál Císařská louka

  Volnočasový areál hned u centra Prahy

  Tip
    Praha 4 - Chodov     1200

  Konferenční prostory Columna

  Příjemné, moderní a variabilní konferenční prostory

  Tip
    Praha 9 - Vysočany     4000

  Pragovka Art District

  Legendární prvorepubliková továrna

  Tip
    Praha-Smíchov     1500

  Radlická Kulturní Sportovna

  Multifunkčni prostor v samotném srdci Anděla.

  Detail mí­sta
  od 4 000 Kč/hod.