Dětský ranč Hlučín

Nezávazně poptat

Skvělý prostor pro rodinné oslavy i firemní setkání či Family Days.

Plánujete firemní oslavu, den pro Vaše zaměstnance s dětmi, klienty, a nevíte, kde akci uspořádat? Dětský ranč Hlučín nabízí pronájem areálu v originálním a ojedinělém prostředí, kde se Vaše akce stane jedinečným zážitkem a vzpomínkou všech zúčastněných v prostředí koní, zvířat a přírody.

V Dětském ranči se nachází malebná hospůdka „Podkova“, která jen určena pro 40 lidí a je vybavena gastronomickým zázemím. Dalším nově vybudovaným prostorem je konferenční místnost ve které je možno pořádat oslavy, teambuildingové akce, výjezdní zasedání či různá školení. Samozřejmě jsme schopni zajistit cateringové vybavení Vaší firemní akce. Vyzkoušejte si firemní teambuilding proložený procházkou v našem zoo, posezení v zahradě svět a jízdou na koni….

Dětský ranč v Hlučíně disponuje celkovým zázemím pro pořádání různých akcí s kapacitou až 600 osob. Můžeme nabídnout pořádání na klíč a nabízíme: Možnost uzavření celého areálu – pronájem areálu jen pro Vás, dětskou rehabilitační ZOO s možností krmení, svezení na ponících, koních (rekondiční svezení dětí i dospělých), dětskou rehabilitační zahradu SVĚT (naučná stezka a relaxační zóna), integrované dětské hřiště s venkovním pódiem a amfiteátrem o celkové ploše 4500 m², krytou halu, cateringové služby na klíč, možnost objednání doplňkových stylových programů a služeb (elektronický býk, westernová vystoupení, ukázky dovedností s koňmi apod.), služba komentátora akce po celý den v českém i anglickém jazyce pro zahraniční klienty, flexibilní přístup dle možností a přání klienta. Náš areál ranče již využily významné společnosti jako jsou Hayes Lemmerz Czech, s.r.o., KVADOS, a.s., Hyundai AutoEver Europe GmbH

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 600 osob

Vybavení


 • Parkování
 • WiFi
 • Ozvučení

Podmínky
  Podobné prostory

  NovýTip
    Okres Příbram     500

  Po.spolu Resort

  Wellness hotel s loukou, polem a ovocným sadem pro firemní akce, teambuildingy i svatby.

  Tip
    Okres Mělník     400

  Na Kmíně

  Krásné místo na uspořádání svatby nebo firemní akce

  Tip
    Okres Benešov     455

  Areál Monínec

  Celoroční rekreační areál s maximálním vyžitím.

  Tip
    Okres Náchod     400

  Klášter Broumov

  Národní památka po zdařilé rekonstrukci, připravena i pro ty nejnáročnější akce.

  Tip
    Okres Benešov     400

  Dvůr Pecínov

  Hotel a konferenční centrum ve špýcharu v srdci krásné přírody.

  Tip
    Liberec     1200

  iQLANDIA Liberec

  Moderní science centrum v Liberci, kde se vědou baví i dospělí.