Empire Hall

Nezávazně poptat

Nově zrekonstruované prostory pro akce ve stylu Art Deco v pražském Slovanském domě

Nechte se přenést do vznešené éry počátku 20. století v Empire Hall. Nově zrekonstruované prostory ve stylu Art Deco v pražském Slovanském domě vás okamžitě okouzlí nezapomenutelnou atmosférou a elegancí.

Již od roku 1797 je budova Slovanského domu díky své lokalitě v samém centru Prahy místem významných společenských a obchodních aktivit. V dubnu 2018 prošly eventové prostory Slovanského domu rekonstrukcí a zrodily se jedny z nejluxusnějších prostor k pořádání akcí v Praze.

Empire Hall však není pouze místem k pořádání eventů, je to jedinečné místo, kde se dostanete do nezapomenutelné atmosféry éry Great Gatsbyho.

Užijte si dokonalý večer během našich jazzových koncertů každý pátek a sobotu s živou hudbou a vychutnejte si naše jedinečné cocktaily v baru Luma. Prostory Empire Hall mají unikátní atmosféru a eleganci, kam se budete chtít stále vracet.

Empire Hall nabízí více než 1400 m2 elegantních eventových prostor v historické budově Slovanský dům. Empire Hall je ideálním eventovým prostorem pro vaše konference, firemní večírky, společenské akce a svatby. Díky své velikosti a flexibilitě prostoru lze každý večer udělat naprosto unikátním. Náš tým zkušených profesionálů se postará o bezchybný průběh vaší akce do posledního detailu.

Svou velikostí společně s balkóny sálu umožňuje uspořádat společenské akce s kapacitou až 700 lidí. Sál lze ponechat jak celý, tak jej lze společně s balkóny rozčlenit na více místností. Velký sál disponuje elegantním barem, profesionálním osvětlením a zvukem.

Galerie před Velkým sálem s velikostí 300 m2 je ideálním místem pro welcome drink před společenskou akcí, prostor pro coffee break a catering vašeho eventu.

Kapacita


 • Maximální kapacita: 1200 osob

Kapacita hlavního sálu: banket až 500 lidí, raut až 700 lidí

Vybavení


 • Klimatizováno
 • Bezbariérové
 • WiFi
 • Zobrazovací technika
 • Pódium k dispozici
 • Ozvučení

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 1 – Malá Strana     2000

  Občanská plovárna

  Výjimečné prostory v exkluzivní lokalitě pro odpočinek a gurmánské zážitky

  Tip
    Praha 1 - Nové město     1200

  Palác Žofín

  Novorenesanční palác na unikátním místě.

    Praha 1 - Nové město     1200

  Palác Lucerna

  Nejznámější pasáž v Praze

  Tip
    Praha 6 - Bubeneč     750

  Stará čistírna odpadních vod

  Industriální prostor se zajímavými možnostmi

  Detail mí­sta
  od 1 800 Kč/ hod.