Forum Karlín

2500     Praha 8 - Karlín

#party  #meeting  #konference  #kongres  #art&culture  #business  #traditional  #indoor  

Nezávazně poptat
Již od 14600 Kč/hod.

Moderní art venue v Praze

FORUM KARLÍN je novým „art venue“, které bylo otevřeno začátkem června 2014. Venue se nachází v těsné blízkosti centra Prahy v části Karlín, který v současné době expanduje rozvojem v oblasti moderní architektury.

FORUM KARLÍN je multifunkční sál vhodný pro realizaci kongresů, kulturních a společenských akcí. Vyniká skvělou akustikou, za kterou získal certifikát „11. nejlepší akustický sál na světě“ a v loňském roce získal ocenění „Venue roku“.

Sál vyniká dokonalou akustikou, nosným stropem, vlastním gastro vybavením, včetně zázemí pro catering. Jeho interiér dále disponuje také bezbariérovým přístupem ve všech patrech a vysokým počtem šaten v zázemí.

Výborná akustika, prostorné jeviště a moderní hustý rigging (rastr 4,2 x 1,9 m) předurčují Forum Karlín ke konání i těch nejnáročnějších akcí se složitými scénickými technologiemi. Pro dosažení dokonalé akustiky byl již při designování interiéru sálu speciálně vytvořený akustický 3D prostorový model, který pro Forum Karlín o objemu 25 000 m3 určil optimální dobu dozvuku. Na základě tohoto modelu byly stanoveny takové druhy materiálů pro jednotlivé povrchy celého prostoru, které jsou zárukou optimální akustické pohody pro akce všech velikostí.

Forum Karlín nabízí široké portfolio služeb. Náš tým je otevřený vašim podnětům a nápadům a dokáže vytvořit akci přesně na míru. Navíc máme srozumitelné a férové podmínky a transparentní ceny.

Foyer v úrovni sálu se dvěma bary je možné od zbytku sálu oddělit posuvnou stěnou a vytvořit tak separátní prostor např. pro coffee-break. Ve vstupním foyer se nachází šatna s kapacitou až 2 000 kusů oděvů. Horní foyer je vybavené dalším barem a menší šatnou s kapacitou cca 300 kusů oděvů. Ve všech foyer jsou k dispozici pánské i dámské toalety. Galerie je možné velice jednoduše oddělit od zbytku sálu a vytvořit zde tak např. dvě VIP zóny.

www.forumkarlin.cz

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 2500 osob

Forum Karlín nabízí kapacitu až 2500 osob k stání, až 1360 osob v divadelnímu sezení a až 1 100 osob v sezení u kulatých stolů.

Dále 7 místností s posuvnými příčkami (20-100 m).

Vybavení


  • Klimatizováno
  • Bezbariérové
  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Pódium k dispozici
  • Ozvučení

Podmínky


  • Zákaz otevřeného ohně
Rezervaci prostor doporučujeme minimálně půl roku dopředu. Nutná zálohová platba při rezervaci. Minimální délka pronájmu je 1 den.