HERTIN

Nezávazně poptat
Již od 290 Kč/hod.

Vybavené školicí místnosti v Ostravě


Nabízené prostory

  35

Landek

od 390 Kč/ hod.
  12

Merkur

od 290 Kč/ hod.
  30

Grafen

od 390 Kč/ hod.
  50

Grafen Plus

od 490 Kč/ hod.

HERTIN s.r.o. je vzdělávací a poradenská instituce s vlastním školicím střediskem v Ostravě. Zajišťujeme profesionální, často akreditované, vzdělávání dospělých. Nabízíme také pronájem školicích místností. Tyto místnosti jsou vhodné k jednorázovému i dlouhodobému pronájmu zejména pro vzdělávací aktivity, semináře, porady, jednání a podobné další akce.

Vyzkoušejte naše nové školicí středisko v Ostravě-Mariánských Horách, kde Vás kromě nových informací čeká přátelské prostředí, zeleň a klid. Ve školicích místnostech jsou instalovány nové stropní podhledy pro ještě lepší akustiku. Lektoři a školitelé mohou využívat interaktivní tabule, bílou magnetickou tabuli, dataprojektory, projekční plátno, flipchart, notebook, příp. další dle domluvy. K dispozici je také Wi-fi rychlý bezdrátový internet. Celé středisko je bezbariérové.
Ušetříme Vám práci - vytiskneme Vám materiály ke školením či poradám za velmi přátelské ceny.

V případě Vašeho zájmu zajistíme občerstvení (coffee breaks) a servis dle Vašeho přání. Nabízíme možnost zajištění obědů v hotelu Harmony nebo dalších restauracích v blízkém okolí.

Parkování je zdarma. Nespornou výhodou je bezproblémová dostupnost MHD.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 50 osob

Vybavení


  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Bezbariérové

Podmínky