Hotel Hejtmanský dvůr

Nezávazně poptat

Variabilní prostory pro velké konference i malé školení

Čas od času je potřeba najít spolehlivý hotel s rodinným přístupem, pro všechny tak akorát vzdálený.
Hotel, kde si Vás budou vážit a číst Vaše myšlenky.

Stylový ****hotel v historickém centru města Slaný, 15 min. od letiště V. Havla s vysokým komfortem služeb za překvapivě rozumné ceny je Vám plně k dispozici.

K dispozici vám je 38 pokojů, zázemí a servis pro malé workshopy, větší školení i konferenci. 5 salonků různé velikosti, foyer s barem a zázemím pro coffeebreaky, restaurace ATRIUM s venkovním posezením na zahrádce (víceúčelový sál s galerií), vinárna s barem v gotických sklepích z 15. st., GASTRO studio pro nezapomenutelný teambuilding a zajímavé gastronomické zážitky, relax studio pod gotickou klenbou a moderní spa s hydro-masážní vanou, whirlpoolem a zbrusu novou finskou saunou, minibarem i TV, a nepřeberná nabídka teambuildingových aktivit přímo v hotelu nebo blízkém okolí (degustace, bowling, golf, vyjížďky na koních, kola, aquapark, místní pivovary, hvězdárna, prohlídka města s průvodcem…)

Zajistíme pro vás konference, školení, výjezdní zasedání, teambuilding, večírky, plesy, garden party, obchodní schůzky, slavnostní večeře, nerušený business lunch, wellness program, sportovní aktivity, Rauty, bankety, recepce, prezentace, školení, módní přehlídky, hudební či kulturní představení, dárkové vouchery, jedlé dárky pro Vaše hosty…

Samozřejmostí je široká nabídka konferenční techniky - Velkoformátové plátno, stropní projekce, magnetické pásky na stěnách, prezentéry, flipcharty, profesionální ozvučení Bose, výjimečné variabilní profi osvětlení restaurace ATRIUM, vysokorychlostní Wi-Fi v celém objektu zdarma, bezbariérový přístup do všech prostor (kromě vinárny), jsme dog friendly.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 300 osob

Vybavení


  • Bezbariérové
  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení
  • Pódium k dispozici
  • Klimatizováno

Podmínky
Podobné prostory

Nový Náš tip
  Okres Kolín     300

Vigvam Resort

Náš tip
  Okres Benešov     400

Dvůr Pecínov

Hotel a konferenční centrum ve špýcharu v srdci krásné přírody.

  Okres Břeclav     200

Hotel Kurdějov

Konferenční a relaxační centrum na jihu Moravy