Hotel Samechov - školicí centrum

Nezávazně poptat

Hotel v malebném Posázaví

Náš hotel Vám nabízí únik od ruchu velkoměsta. Díky tomu, že se hotel nachází necelou hodinku od Prahy je ideálním místem, kde můžete nejen relaxovat, ale i pracovat či se scházet s obchodními partnery. Hotel nabízí služby především pro firmy a různé teambuildingové akce či sportovní eventy. Hotel mohou velmi dobře využít i zaměstnavatelé pro pobyty svých zaměstnanců v podobě Family Days. Areál je uzavřený, plně vybavený širokým spektrem sportovních aktivit pro děti i dospělé. Naším posláním je váš dobře strávený čas.

Celý hotelový areál je zcela bezbariérový, včetně venkovních prostor. Vnitřní prostory obsluhuje výtah a hotel disponuje také jedním pokojem uzpůsobeným pro naše znevýhodněné hosty. Zároveň je možné využít hotelovou zahradu s grilováním a otevřeným ohništěm, nebo si užít posezení na hotelové terase, která nabízí krásný výhled na řeku Sázavu.

Hotel nabízí 4 základní prostory pro konání různých firemních akcí všeho druhu. V každém z těchto prostor vám rádi zařídíme coffebreak, flipchart, plátno či televizi na které můžete promítat svoje prezentace a bloky s psacími potřebami jsou samozřejmostí. Právě proto, že si náš hotel vybírá převážně firemní klientela se u nás koná i mnoho teambuildingů. Hotel nabídne antukové hřiště vhodné pro volejbal, nohejbal, badbinton, a celou řadu dalších teambuildinových aktivit vč. zorbingových koulí! Na přání pro Vás zajistíme fyzioterapii, masáže relaxační či rekondiční. Okolí Samechova je protkáno bohatou sítí cyklostezek. Celé okolí nabízí celou řádu přírodních krás a památek.

Máme bohaté zkušenosti také s pořádáním svateb! V hotelu se rozhodlo již mnoho páru stvrdit své manželství a začít tak novou etapu svého života. Díky velké zahradě hotel poskytuje ideální místo, kde uspořádat svatební hostinu a užít si tak svůj den v přítomnosti svých nejbližších.

Kapacita


 • Maximální kapacita: 43 osob

Při použití přistýlek je kapacita až 57 lůžek.

Vybavení


 • WiFi
 • Bezbariérové

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Okres Liberec     120

  Spa Resort Libverda

  Lázeňský hotelový resort kousek od Liberce vhodný pro teambuildingy, soukromé i firemní akce.

  Detail mí­sta
  od 1 000 Kč/hod.
  Tip
    Okres Jeseník     90

  Hotel Helios

  Konferenční hotel s wellness v Jeseníkách, ideální pro teambuilding v přírodě.

  Tip
    Okres Kolín     100

  Mlýn Davídkov

  Zachovalý historický areál Mlýna Davídkov ideální pro svatby, firemní akce, školení, teamb...

  Tip
    Okres Kutná Hora     80

  Panorama Golf Resort

  Místo pro business, golf i eventy v malebné krajině.

  Tip
    Okres Příbram     130

  Panství Dlouhá Lhota

  Zámecký hotel nedaleko od Prahy

  Tip
    Okres Beroun     120

  Romantický hotel Mlýn Karlštejn

  Romantika pod hradem Karlštejn

  Detail mí­sta
  od 600 Kč/ hod.