Hotel TAMMEL

Nezávazně poptat
Již od 14000 Kč/den

Moderní konferenční hotel v srdci Českého ráje.

Nový čtyřhvězdičkový, konferenční hotel nabízí 45 pokojů ve dvou, terasou propojených budovách. Naleznete zde dva plně vybavené sály až pro 280 osob, samostatnou restauraci a wellness zónu s bazénem se slanou vodou, vířivkami a saunami.

Tamlovka byl původně pozemek vně městských hradeb, v meandru řeky Cidliny, kde postupně vznikala volnější zástavba se zahradami směrem k Novému Městu a později po ústupu významu opevnění zde vzniká nová městská třída.

Hotel TAMMEL**** nabízí 45 moderně vybavených pokojů ve dvou, terasou propojených budovách, bazén se slanou vodou z mořské soli, vířivky, sauny, masáže, konferenční a přednáškové sály, restauraci a kavárnu na místě zvaném Tamlovka. Hotel byl uveden do provozu v r. 2019. Inspiraci názvům TAMMEL a Tamlovka dal původní majitel zájezdního hostince Jan Tammel.

Zajistíme kompletní realizaci konferenčních, společenských, kulturních, sportovních a dalších akcí. Postaráme se také o doprovodný program, dopravu a zajištění VIP servisu. Nabízíme zázemí dvou sálů s nejmodernějším vybavením, celkem až pro 280 osob.


Sál Albrecht:

Konferenční sál s plochou 178 m2 až pro 200 osob, který se nachází v prvním patře hotelu na úrovni terasy. V místnosti je denní světlo z možností zatemnění, dále je vybavena pódiem, dataprojektorem, ozvečením s mikrofonem a veřejnou wifi. Nábytek v sále lze variabilně uspořádat dle přání klienta.

Cena pronájmu: 7 000,-/půl den, 14 000,-/celý denSál Václav:

Tento prostor s plochou 160 m2 nabízí kapacitu až pro 100 osob v rautovém uspořádání. Je zde denní světlo s možností zatemnění, dataprojektor, ozvučení s mikrofonem a veřejnou wifi.

Cena pronájmu: 3 000,-/půl den, 6 000,-/celý den
Nábytek v sále lze variabilně uspořádat dle přání klienta.
Oba sály jsou klimatizované, vybaveny projektorem, ozvučením, flipcharty a vlastním nábytkem, který rozmístíme dle přání klienta.

Restaurace Anna

Nachází se v prvním patře hotelu hned vedle sálů. Celková kapacita je 100 osob a lze restauraci využít pro coffee breaky nebo rauty.
Dá se pronajmou i samostatně a použít pro pořádání oslav, večírků, nebo využít jako výstavní plochu.
Rádi vám připravíme catering přímo na míru.

Stravování

Exkluzivně vám můžeme nabídnout restauraci Anna umístěnou mezi sály Albrecht a Václav s kapacitou 100 osob, kde je možné připravit coffee break nebo raut.
K dispozici je také restaurace Tamlovka pro 80 osob s venkovní zahrádkou pro 40 osob. Nabízíme převážně česká jídla, která doplňujeme mezinárodní kuchyní. Rádi připravíme menu podle vašich požadavků včetně bezlepkových a bezlaktozových variant.

Ubytování

Ubytovací kapacita hotelu TAMMEL je 92 lůžek ve 45 moderně zařízených klimatizovaných pokojích s venkovními roletami a s wifi po celém areálu. Recepce je otevřená 24 hodin denně a k dispozici je 40 parkovacích míst přímo v hotelu, v těsné blízkosti pak bezplatné parkování.

Wellness, relaxace

Hotel Tammel nabízí vlastní wellness, kde se můžete zrelaxovat. Součástí je bazén se slanou vodou, sanuny, masáže, veřejná vířivka pro 12 osob a privátní vířivka pro osoby.

Kapacita


 • Maximální kapacita: 280 osob

Objekt celkem: 280
Konference, školení: 200
Společenské akce, večírky: 200
Wellness: 30
Ubytování: 92 lůžek

Vybavení


 • WiFi
 • Klimatizováno
 • Zobrazovací technika

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Okres Kladno     180

  Bechnerův statek

  Prostory pro svatby i firemní akce na malebném statku v klidném srdci Lán

  Tip
    Okres Příbram     200

  TEPfactor

  Sportovně zábavní park s konferenčními prostory a programem na teambuilding.

  Tip
    Okres Náchod     400

  Klášter Broumov

  Národní památka po zdařilé rekonstrukci, připravena i pro ty nejnáročnější akce.

  Tip
    Okres Olomouc     200

  Hotel Akademie Hrubá Voda

  Oáza klidu pro firemní i společenské akce

  Tip
    Okres Benešov     400

  Dvůr Pecínov

  Hotel a konferenční centrum ve špýcharu v srdci krásné přírody.

  Tip
    Okres Náchod     300

  Centrum Walzel – fabrika na zážitky

  Volnočasové centrum v bývalé Walzelově továrně