Pole designu
@HUB na poli

Nezávazně poptat
Již od 500 Kč/hod.

Potřebujete se posunout, rozhlédnout? Dáme vám prostor.

U nás nemusíte zůstat mezi zdmi. Areál nabízí nespočet zákoutí, kde můžete pracovat, odreagovat se, protáhnout, být na čerstvém vzduchu. Zkuste třeba terasu na střeše, posezení v hájku, lavičky v sadu. Nebo si projděte unikátní Stezku designu a poznejte, jak nápady dělají produkty.

Prostory:
terasy, sad, louky, zákoutí

Plocha:
2 ha

Kapacita:
neomezená

Na Poli designu je vždy několik výstav. A to jak ve vnitřních prostorách, tak v exteriérech. Stálé i příležitostné. Bereme je jako zhmotnění́ inspirace, jako příležitost zastavit se. A pak pokračovat. Tak to zkuste taky.

Doplňkové služby

Catering

Jako na poli. Každý si vybere. Od snídaní přes snack a dezerty až po kompletní menu. Je jedno, co vám chutná. U nás se urodilo. Zkuste třeba krajové speciality.

Program na míru

Zajistíme vám doprovodný program na míru vašim potřebám. Od lekcí jógy v galerii, přes kurz vaření pod širým nebem nebo přednášku o designu až po kreativní workshopy ve Výtvarné polepšovně.

Ubytování

Když potřebujete více dnů, máme pro vás designové Apartmány a Kempus na poli. Vypadá jako kemp, ale nabízí jiné zážitky dané umístěním do rostoucího sadu. Ubytovat se můžete v luxusních apartmánových domcích nebo použít vlastní zázemí – svůj ideální prostor tu najde každý, ať už přijede se stanem, karavanem nebo obytným autem.

Vybavení

Wi-Fi
zobrazovací technika
TV
HDMI připojení
flipchart tabule
klimatizace
parkování přímo v areálu
kuchyňka včetně spotřebičů
lounge prostory
lednice s nápoji
kávovar
přímé denní světlo
zastínění

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 2000 osob

Vybavení


  • WiFi
  • Parkování
  • Nabíjecí stanice pro elektrovozy (EVSE)

Podmínky