TULaborka
@iQLANDIA Liberec

Nezávazně poptat

Nová laborka Technické univerzity v Liberci v IQlandii

Expozice Technické univerzity v Liberci + nová laborka = TULaborka. Strojní fakulta, ústav nanotechnologií, architektura, zdravotnická studia...

V této expozici každá z fakult a ústavů Technické univerzity v Liberci prezentuje výsledky svého aktuálního výzkumu. A jsou to opravdu v mnoha případech revoluční věci.

Jsme moderní science centrum s planetáriem a stovkami originálních interaktivních exponátů. Svět vědy a techniky, který Vás uhrane a nepustí. Svět fascinujících experimentů a chytré zábavy!

Nabízíme originální prostor pro vaše firemní i soukromé akce.

Teambuildingy, školení, workshopy, meetingy, oslavy i firemní večírky.

Teambuildingy

Chcete stmelit kolektiv a užít si přitom spoustu zábavy? Pak jsou iQLANDIA a iQPARK tím pravým místem! Interaktivní exponáty, zábavná science show, tematické workshopy, Detektivní hra, LEGO Mindstorms – roboti v akci a mnoho dalšího – to vše tu čeká právě na vás a vaše kolegy.

Školení a workshopy

Hledáte neotřelé, ale důstojné místo pro vaše přednášky, školení a jiné vzdělávací aktivity? Nabízíme vám prostory se zabudovanou IT a audiovizuální technikou.

Meetingy

Chcete svého obchodního partnera skutečně zaujmout? Nabídněte mu jednání nebo prezentace v jedinečném prostoru Planetária, v některé z interaktivních expozic nebo ve školících místnostech.

Oslavy a firemní večírky

Plánujete firemní výročí? Chystáte oslavu narozenin vašeho kolegy? Přejete si zakončit rok netradičním způsobem? Umíme zorganizovat vše uvedené nebo společně vymyslíme i jiná neotřelá řešení.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 30 osob

Vybavení


  • Klimatizováno
  • Bezbariérové
  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení

Podmínky