Kasárna Karlín

Nezávazně poptat

Kulturní a společenské centrum v Karlíně

Kulturní a společenské centrum Kasárna Karlín vytvořila a spravuje nezisková organizace Pražské centrum z.s., kterou tvoří užší tým zhruba 15 lidí rozličných profesí a zaměření (produkční, kurátoři, dramaturgové, správci, provozní, PR, ostraha).

Dále se na celém provozu podílí množství externích spolupracovníků (právní servis, účetnictví, grafický design, programování, IT). Tvář celému místu pak dávají také samotní baristé, barmani a samozřejmě i všichni brigádníci a dobrovolníci.

Snažíme se ukázat, že i dočasné využití a zpřístupnění nevyužívaných objektů může být přínosné nejen pro vlastníka - stát, státní firmu, město apod., ale i pro širokou veřejnost. Stát ušetří a veřejnost dostane v místě určitý typ občanské vybavenosti, který má zcela určitě regionální přesah. Snažíme se, aby místo zůstalo přístupné veřejnosti v co nejširším slova smyslu - udržujeme ceny vstupného a sortimentu na přijatelné hladině, navíc uvádíme i programy zdarma.

Vytváříme místo prosté vizuálního smogu - Kasárna jsou ostrov bez reklamy. Postupujeme maximálně šetrně, recyklujeme materiál a důsledně třídíme odpad. To, jestli se nám to daří, posoudí nejlépe každý z našich návštěvníků sám. Soudíce podle toho, co vidíme a slyšíme, našli jsme onu pomyslnou "díru na trhu". Jsme rádi, že se k nám lidé vracejí, a že nás podporují v tom, co děláme pro lepší kvalitu života ve městě.

Kapacita


 • Maximální kapacita: 500 osob

Vybavení


 • WiFi
 • Zobrazovací technika
 • Ozvučení
 • Pódium k dispozici

Podmínky
  Podobné prostory

  Náš tip
    Praha 1 - Malá strana     400

  Kaiserštejnský Palác

  Skvělé místo pro akce už od dob vrcholného baroka.

    Praha 4 - Pankrác     1700

  Cubex Centrum Praha

  Nový prostor pro vaše nápady

    Praha 2 - Vinohrady     400

  DriveHouse

  Multikulturní prostor v centru Prahy

    Praha - Západ     400

  Garden park

  Velký květinový park u Prahy o rozloze 250 000 m2

    Praha     1000

  Historický vlak

  Komplet akce za jízdy v soukromém historickém vlaku s barem

  Náš tip
    Praha 7 - Holešovice     800

  Tiskárna na Vzduchu

  Letní kulturní klub ve Stromovce