Kocanda Kravsko

Nezávazně poptat

Krásně a s vkusem opravený historický areál kousek od Znojma pro stylové svatby nebo soukromé a firemní akce.

Areál Kocanda se nachází na krásném poklidném místě na okraji obce Kravsko nedaleko Znojma. Specializuje se na pořádání stylových svateb, firemních a soukromých akcí, a to většího i menšího rozsahu. Poskytuje také ubytování pro individuální hosty. Honosí se oceněním za Nejlépe opravenou památku Jihomoravského kraje 2020 a vítězstvím v kategorii penziony katalogu Amazing Places 2021.

Areál Kocanda nabízí ideální podmínky pro firemní team building, školení nebo večírek. Pro konání akce můžete využít jeden z našich společenských sálů, rozlehlou zahradu s přírodním jezírkem nebo vinný sklípek. Ubytuje velké i malé skupiny ve 46 stylových pokojích s celkovou kapacitou 180 lůžek, zajistí vám profesionální catering.

Barokní sál

Kapacita 100 osob.
Lehce romantický prostor, z kterého sálá historická atmosféra. Můžete ho využít třeba jako přednáškový sál, prostor pro práci v teamech nebo firemní oslavu. V přestávkách si užijete terasu s výhledem do kraje, která navazuje na rozlehlou zahradu s jezírkem. Spolu tvoří krásné prostředí, kde si všichni oddechnou od svých každodenních povinností a načerpají inspiraci do další práce.

Třídírna

Kapacita 2 x 120 osob.
Industriální budova Třídírna byla vytvořena z jedné z průmyslových budov bývalé keramičky a sestává z přízemního společenského prostoru o kapacitě 120 osob, k němuž patří i sezení vedle budovy a "skleník", a z Industriálního sálu v prvním patře (podkroví), taktéž o kapacitě 120 osob, k němuž patří terasa před budovou. Tento sál mohou pohodlně využít i menší skupiny. Prostor nabízí originální místo pro firemní akci, může se proměnit v školící místnost, zázemí pro indoorové teamové aktivity, pracovní poradu nebo firemní večírek. Je zde prostor pro menší teambuildingy, recepci a catering, případně společně se skleníkem může sloužit jako showroom.

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 240 osob

Vybavení


 • WiFi
 • Parkování
 • Ozvučení
 • Zobrazovací technika

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 1 - Staré Město     500

  MOONCLUB

  Klub, lounge i restaurace v jednom podniku pro stylové eventy.

  Tip
    Praha 1 - Nové Město     150

  Galerie kavárny Louvre

  Nově zrekonstruovaný multifunkční prostor u oblíbené kavárny v Praze

  Tip
    Praha 1 - Staré město     200

  IAM Prague

  Illusion Art Museum Prague

  Detail mí­sta
  od 50 000 Kč/den
  Tip
    Praha 1 - Nové Město     200

  Art & Event Gallery Černá Labuť

  Výjimečný prostor pro společenské a firemní akce v centru Prahy.

  Tip
    Praha 11 - Jižní město     200

  KC Zahrada

  Moderní multifunkční centrum na Chodově.

  Tip
    Praha 1 - Nové město     200

  Braunův dům

  Dům, kde tvořil a žil Matyáš Braun pro vaše prezentace, konference i jiné akce