Konferenční centrum Secese

Nezávazně poptat

Reprezentační prostory Plzeňského prazdroje

Plzeňský Prazdroj vám nabízí škálu možností pronájmu reprezentačních a historických prostor pivovaru. Reprezentační prostory se šesti sály našeho konferenčního centra jsou provedeny v secesním stylu.

Využijte pro své akce a konference jedinečné pivovarské prostory 6 sálů s neopakovatelnou atmosférou, které si zachovaly svou osobitost, ale zároveň splňují náročné požadavky na moderní společenské a konferenční centrum.

Právováreční měšťané si přáli, aby pivovar Plzeňský Prazdroj měl reprezentativní prostory pro návštěvy a zasedání valných hromad. Začali proto v roce 1908 přestavovat jednu z budov.

Práce se úspěšně vydařily a výjimečné secesní sály od té doby uvítaly už dlouhou řadu nejen důležitých obchodních partnerů a známých osobností (např. T. G. Masaryka, E. Beneše, V. Havla nebo V. Klause).

I vy můžete využít tyto jedinečné pivovarské prostory s neopakovatelnou atmosférou, které si zachovaly svou osobitost, ale zároveň splňují náročné požadavky na moderní společenské a konferenční centrum.

Doporučujeme pro tyto akce: konferenční a společenské události, svatby, oslavy, formálních i neformálních setkání, pracovních jednání, školení, seminářů, prezentací, ale také svateb, rodinných oslav aj.

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 150 osob

Menší sály pro 10 - 56 osob, velký sál pro 150 osob.

Vybavení


 • WiFi
 • Parkování
 • Zobrazovací technika
 • Ozvučení
 • Pódium k dispozici

Podmínky
  Podobné prostory

  Náš tip
    Plzeň     500

  Kalikovský mlýn

  Bývalý mlýn pro akce i svatby

    Plzeňský kraj     200

  Centrum stavitelského dědictví Plasy

  Místo, kde se lze nadechnout, nadosah a přece dostatečně vzdálené.

  Náš tip
    Plzeň     120

  Moving Station Plzeň

  Moderní kulturní centrum v bývalém nádraží

  Náš tip
    Plzeň     460

  Nová scéna Divadla J.K. Tyla

  Moderní prostory nové budovy divadla