Kulturně-umělecký prostor KUPE

Nezávazně poptat

Inspirativní prostory ve zrekonstruované vodárenské věži u východního nádraží v Opavě.

KUPE je vhodným místem pro výjezdní zasedání, školení a semináře, rodinné oslavy, firemní večírky, soukromé kulturní akce a mnohé další...

Každé pondělí je KUPE zavřeno, proto je po celý den k dispozici k pronájmům, stejně tak ostatní dny je galerie otevřena až od 14 hodin, do té doby je věž plně k využití pro Vaše akce. V individuálních případech je možné domluvit se také v jiné časy.

_kavárna

Uspořádejte si v kavárně oslavu, komorní koncert nebo třeba setkání se spolužáky ze střední školy. Běžně je v kavárně pět stolků a osmnáct míst k sezení kolem nich, není však problém dodat další židle. Nabízíme také bar s obsluhou, několik typů přípravy výborné kávy, zákusky a další občerstvení.

_multifunkční sál

Běžně funguje jako výstavní prostor, jehož okenice, otevřené do místnosti, jsou výstavními panely. V případě potřeby je však možné sál během 15 minut přestavět na divadelní či filmový sál a nebo školící prostor. Okenice se zavřou, spustíme pódium či plátno a naskládáme do prostoru židle. Při všech přestavbách zůstávají vystavené fotografie na stěnách. Vybavení sálu: projektor, ozvučení, klimatizace, flexibilně nastavitelné osvětlení, možnost využít pódia, možnost využít různého ustavení židlí v sále (maximální kapacita 75 židlí).

_věž s ochozem

Aktuálně jsou v prostoru věže umístěny instalace Kurta Gebauera, které zaplňují celý prostor. V případě zájmu o využití věže, je možné přesunout instalace na podlaze a nastavět do věže zhruba 40 židlí. Dalších 20 osob je možné usadit na ochoz.

_terasa

Kromě instalací Kurta Gebauera a komínu, který je monumentem terasy, jsou nad stolky s křesílky umístěny slunečníky, na terase je také malý amfiteátr, houpačka a v létě nafukovací bazén. Nechybí výhled přímo na projíždějící vlaky. Pro případ večírků na terase zde připravujeme bar s výčepem a dalším občerstvením.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 100 osob

Vybavení


  • Parkování
  • WiFi
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení
  • Pódium k dispozici

Podmínky