Ledeburská zahrada

1500     Praha 1 - Malá strana

#party  #meeting  #konference  #outdoor  #exclusive  #historical  #svatba  #business  

Nezávazně poptat

Historická terasovitá zahrada u Pražského hradu.

Ledeburská zahrada se rozkládá na ploše 880 m2. Zhruba polovinu povrchu tvoří travnatá plocha. Jedná se o zátěžový trávník, na který je možné vstupovat. Zde jsou také v zemi zapuštěné držáky, do kterých se umísťují jednotlivá sedadla (max. počet 256). Sedadla mohou směřovat na západ k Sala terreně nebo na východ k monumentálnímu dvouramennému schodišti s kašnou. Jsou možné i variace sezení čelem k sobě přes centrální osu nádvoří.

Na travnaté ploše je též možno rozestavit skupinky sedadel se stoly. Dlážděné chodníky kolem travnaté plochy umožňují umístění stolů s cateringem. Součástí uzavřené zahrady je třídílná Sala terrena (plocha 95 m2). Má vynikající akustiku a ani malý komorní soubor nepotřebuje ozvučení. Dveře ve stěně sala terreny vedou do místnosti, kterou lze využít pro zázemí akce. Před Sala terrenou je mírně vyvýšená plošina, která může být využita pro velké hudební těleso. Bez potíží pojme 80 účinkujících.

Na plošině může být také postaveno pódium. Jižní stranu parteru zahrady tvoří interierový prostor Galerie Ledeburského paláce. Tato krásná, bohatě prosklená Galerie (o ploše 89 m2) má vlastní předsálí, schodiště vedoucí do parteru zahrady a tři velké křišťálové lustry, které jí dodávají zvláštní vznešenost. Její elegantní prostředí je ideální pro slavnostní tabule (do 64 hostů), rauty a obřady mimo letní sezonu či v deštivých dnech.

Dalším prostorem, který je v zahradách k dispozici pro sňateční obřad, je velmi romantický parter Pálffyho zahrady s centrální kašnou. Je vhodný pro společnost do 40 hostů. Dále pak nabízíme možnost uzavření sňatku ve zcela privátním komorním prostředí architektonicky zajímavého parteru Malé Fürstenberské zahrady s dominantním glorietem. Tento prostor je vhodný pro maximálně 15 hostů. V případě zájmu může být využit celý komplex zahrad. Při zachování dostatečného prostoru pro catering je kapacita komplexu 1500 hostů.

Kapacita


  • Maximální kapacita: 1500 osob

Vybavení


  • Ozvučení

Podmínky


  • Zákaz otevřeného ohně
  • Zákaz kouření
Nutno uzavřít smlouvu o pronájmu.Podobné prostory

Tip
  Praha 1 - Nové Město     1500

Mánes

Restaurace a výstavní prostory pro společenské a komerční akce

Tip
  Praha 1 - Nové město     1200

Empire Hall

Nově zrekonstruované prostory pro akce ve stylu Art Deco v pražském Slovanském domě

Tip
  Praha 4 - Pankrác     1700

Cubex Centrum Praha

Nový prostor pro vaše nápady

Tip
  Praha 4 - Chodov     1200

Konferenční prostory Columna

Příjemné, moderní a variabilní konferenční prostory

  Praha 1 - Nové město     1200

Palác Lucerna

Nejznámější pasáž v Praze

Tip
  Praha 8 - Karlín     2500

Forum Karlín

Moderní art venue v Praze

Detail mí­sta
od 14 600 Kč/ hod.