Limpid Works

40     Praha 10 - Vršovice

Nezávazně poptat
Již od 480 Kč/hod.

Krásné prostory pro vaše workshopy, setkání, prezentace, tréninky a semináře


Nabízené prostory

  40

Studio 1

od 480 Kč/hod.
  40

Studio 2

od 480 Kč/hod.

ČISTOTA. SVĚTLO. ENERGIE. ATMOSFÉRA. SETKÁVÁNÍ. INSPIRACE.

Nabízíme pronájem krásných prostor pro vaše workshopy, setkání, prezentace, tréninky a semináře blízko centra Prahy.

Už od dveří vás uchvátí unikátní atmosféra čistoty a pozitivní energie, umocněná důmyslným řešením osvětlení včetně využití přirozeného denního světla. Naleznete zde varianty různě uspořádaných prostor a příjemných koutků pro vaše inspirativní akce, setkávání, a rozvojové či tvořivé workshopy.

Prostory Limpid Works byly navrženy architektem Marcem Maiem. Celková rozloha je 430 m2, rozdělená do dvou podlaží.

Zázemí studia zahrnuje recepci, dvě šatny se zamykatelnými skříňkami, toalety a sprchy s podlahovým vytápěním. Přízemí je bezbariérové.

Prostor tvoří dvě větší a jedno menší studio a multifunkční ateliér. Obě větší studia jsou vybavena dubovými podlahami Boflex, které jsou určeny speciálně pro taneční a pohybové aktivity. Mají specifické osvětlení a profesionální zvukový systém. Mezi studii v prvním patře je relaxační prostor s knihami, polštáři a měkkým kobercem. V patře je k dispozici maličká terasa orientována do vnitrobloku.

V době, kdy neprobíhají pravidelné kurzy, workshopy a akce, jsou všechna studia k dispozici na pravidelný nebo jednorázový pronájem. Je možné si pronajmout jednotlivá studia samostatně nebo celý prostor, popř. je možné zajistit i catering.

Kapacita


  • Maximální kapacita: 40 osob

Vybavení


  • Klimatizováno
  • Bezbariérové
  • WiFi
  • Ozvučení
  • Zobrazovací technika

Podmínky