Restaurace Malostranská beseda
@Malostranská beseda

90     Praha 1 - Malá Strana

#restaurant  #meeting  #party  #bar  #traditional  #svatba  #indoor  #offsite  

Nezávazně poptat

Restaurace zaměřená na českou kuchyni pod Pražským hradem

Útulné prostředí restaurace, kde se každý host může cítit dobře až domácky. Styl navržené gastronomie vychází ze základů české kuchyně, podávány jsou pokrmy a menší jídla vhodná k pivu, klasická hotová jídla, ale také vegetariánská jídla a pokrmy založené na základech racionálního stravování. Součástí jídelního lístku jsou také sýry, dezerty, moučníky, ovoce a zmrzliny. Výroba pokrmů je založena na domácí výrobě většiny polotovarů, kořenících směsí a kompletních jídel.

Gastronomický provoz Malostranské besedy zastřešuje společnost Vyšehrad 2000, a.s. v čele s Ing. Martinem Pánkem, předsedou představenstva.

Gastronomické provozy (restaurace, pivnice, wifi-kavárna, letní zahrádka v podloubí a koktejlové bary pro návštěvníky divadla a koncertů) nabízejí svým hostům příjemné posezení, prvotřídní českou kuchyni v moderní úpravě a kvalitní pivo – vše v konceptu Pilsner Urquell Original Restaurant (PUOR).

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Gastronomické provozy Malostranské besedy jsou vybaveny speciálním zařízením, tzv. tankovnami, tzn., že pivo je čepováno nikoli z klasických sudů (kegů), ale z velkokapacitních tanků. V současné době je systém tankoven rozšířen ve většině významných restaurací čepujících některou ze značek Plzeňského Prazdroje. Tankovny se díky svým přednostem staly jedním z významných nástrojů konkurenční soutěže na vyspělém pivním trhu ČR.

Jedná se o moderní systém nerezových tanků o objemu 10 hl a 5 hl, ve kterých je pivo uloženo v nepropustném polypropylenovém vaku – tzv. systém bag-in-box. Při používání tohoto systému nepřichází pivo při čepování vůbec do kontaktu se vzduchem, což má pozitivní vliv na kvalitu a trvanlivost nepasterizovaného piva.

provozní doba: Po - Ne 11.00 – 23.00 hodin

Kapacita


 • Maximální kapacita: 90 osob

40 míst u stolů + 13 míst na barových židlích, 48 míst na předzahrádce

Vybavení


 • WiFi

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 10 - Záběhlice     60

  Hamerský sklípek

  Sklípek u rybníka v Praze pro komorní akce

  Tip
    Praha - Západ     120

  Golf Park Slapy

  Golfový areál se zázemím pro akce

    Praha 4 - Kunratice     64

  Restaurace Šeberák

  Volnočasový areál s restaurací

    Praha 2 - Nové město     100

  Tančící dům

  Jedna z dominant Prahy, která je otevřena i pro vaše akce.

  Tip
    Praha 5 - Hlubočepy     300

  Folklore Garden

  Malebná venkovská příroda v srdci Prahy

  Tip
    Praha 6 - Hradčany     150

  Písecká brána

  Zrekonstruovaná barokní brána na Hradčanech.