Malý Oslov Glamping

Nezávazně poptat

Jen hodinku od Prahy se na jedné louce uprostřed jihočeských lesů ukrývá chatová vesnička s kouzelným jménem.

Teambuilding

Konečně, po dlouhém období nuceného sociálního odstupu a homeoffice systému, dejte Vašemu týmu možnost se uvolnit, znova sehrát, znova se po takové dlouhé době poznat, popovídat si, jak se kdo cítí, konečně se taky pořádně zasmát a nebavit se pořád jen o práci v práci.

Nyní má teambuilding ještě mnohem větší význam, než kdykoli předtím.

Spousta týmů i firem se zásadním způsobem přeformovala, přišli nové vize, a ty potřebují odpočinutý a sehraný tým, který se zná, nemá za motivaci k práci jen peníze, ale i pocit podpory a porozumnění od kolegů.

Oslavy a setkání

Oslavte narozeniny ve velkém stylu, dopřejte svým nejbližším, přátelům, rodině, radost ze setkání v krásné přírodě s veškerým komfortem, kde nikdo nebude muset řešit odvoz domů, kde všichni mají možnost se kdykoli uložit do pohodlné postele ve svém domečku, kde děti i dospělý mají spoustu možností k zábavě, povídání si, i odpočinku ve společném lounge na gaučích u krbových kamen, na terase na houpacích křeslech, u Vašeho baru, nad opékající se pečínkou na ohni, u bazénu na dece, nebo v bazénu na nafukovačkách, u pingpongu, na hřišti při badmintonu nebo voleybalu….. a kde hudba, je vítána.

Druhý den si zajděte na procházku na vyhlídky, na houby nebo na hrad nebo vyzkoušejte paddleboard na řece…

Celý areál

Chcete mít celou tuto minivesničku s bazénem na konci světa jen pro sebe a své přátele, rodinu, spolužáky, děti či vaši firmu? Hledáte místo, kde se všichni uvolní, zklidní a zrelaxují?

Hledáte pro svůj sportovní, umělecký či školní klub vhodné místo k plnému nerušenému soustředění na klidném místě v přírodě, se spoustou možností dalšího sportovního vyžití?

… jednoduše, je Vás víc a chcete se přesunout do krásné přírody?

Není lepšího místa než Malý Oslov! Zde se Vám nabízí spousta míst k setkání se s ostatními, a to především ve společné velké chatě s terasou, krbovými kamny, velkou kuchyní, barem a bazénem, ohništěm, grilem, hřištěm i dětským koutkem ….. a přitom máte dostatek vlastního soukromí a klidu v zázemí své chatičky a prostoru krásné přírody kolem. To vše rozeseto na 25 000 m2, jen louka, les, řeka a v noci žádný světelný smog a okolo spousta možností od malých procházek na nedaleké vyhlídky nebo houby až po ty větší procházky či vyjížďky na kole např na hrad Zvíkov či sv. Annu. K dispozici a v ceně jsou sportovní potřeby na voleybal, badminton, paddleboarding, ping-pong, pétanque, letající talíře, spousta stolních her. Pro cyklisty je zde spousta cyklostezek. Řeka zas vybízí k padlegoardingu, kanoistice, veslování i dalším vodním sportům. Pokud rybaříte, určitě si nezapomente vzít s sebou prut, jinak budete litovat. Zde se loví hlavně sumci, cejni a kapři.

Kapacita ubytování je až 80 osob ve 21 chatičkách . Ve výjimečných případech můžeme povolit i stanování, pokud je Vás ještě víc. V chladných měsících je možnost zapůjčení přímotopných těles, které na vytopení chatek plně vystačí. Cena za zapůjčení přímotopných těles není zahrnuta v ceně a může být účtována jednorázově či dle spotřebované energie. Ve společné chatě si můžete navíc topit v krbových kamnech. Hravě lze také proměnit společenský lounge na přednáškový sál i pro více jak 50 osob, stejně tak i zastřešenou terasu.

Zavolejte nám na +420 737 486 089 nebo popište svoji představu na info@malyoslov.cz, máme zkušenosti a jsme schopni Vám pobyt ušít přímo na míru, dle Vašich představ včetně stravování, rautu i cateringu a v jakémkoli ročním období.

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 80 osob

Vybavení


 • Parkování
 • WiFi

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Hradec Králové     160

  Saunová zahrada SALORI

  Unikátní místo nejen pro odpočinek ale i pro firemní akce

  Tip
    Okres Mladá Boleslav     60

  Lovecký Zámeček Počejk

  Kouzelné místo pro nevšední okamžiky, svatby i firemní akce.

  Tip
    Okres Jeseník     90

  Hotel Helios

  Konferenční hotel s wellness v Jeseníkách, ideální pro teambuilding v přírodě.

  Tip
    Okres Jihlava     80

  Farma Kalhov

  Husí farma uprostřed nádherné přírody - skvělé místo pro svatby i firemní akce.

  Tip
    Okres Benešov     150

  Hotel Akademie Naháč

  Místo pro firemní akce, konference i sportovní aktivity

  Tip
    Okres Příbram     130

  Panství Dlouhá Lhota

  Zámecký hotel nedaleko od Prahy