Manifesto Market Anděl

Nezávazně poptat

Stylové místo k setkávání, které žije gastronomií a kulturou.

Manifesto Market je ideálním místem pro jakýkoliv typ eventu, ať už se jedná o přátelské shledání nebo velkolepou oslavu. Od firemních akcí po rodinná setkání, máme vždy co nabídnout.

Jde to snadno, když máte k dispozici flexibilní food market s 15 restauracemi, 2 bary a bohatým kulturním programem v srdci Prahy. Obzvlášť když je otevřen novým zážitkům každý den v týdnu, od rána do večera.

Ať už máte jakkoliv velkou skupinu nebo rozpočet, dokážeme se přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Náš oddaný tým je připraven navrhnout event šitý přímo vám na míru, pro jakoukoliv příležitost a to kdykoliv během roku—včetně nezapomenutelných vánočních a novoročních večírků. Zajímá vás veganská večeře? Sníte o speciálním koktejlu, který ponese vaše jméno? Potřebujete zabavit skupinu zvídavých dětí? Chcete do programu zapojit interaktivní workshopy, aby vaše akce utkvěla v paměti vašich hostů? Tohle všechno a mnohem víc pro vás rádi zrealizujeme.

Uspořádejte u nás vánoční večeři nebo silvestrovský večírek pro slavnostní zážitek plný překvapení. Manifesto Market se plynule proměňuje s ročními obdobími, zejména během Vánoc—nejkouzelnějšího období v roce. V zimě se vypustí bazén a naladí piano, zakryje se střecha, zapnou se hořáky, vytáhnou deky, podávají se horké nápoje a teplá jídla, která potěší a zahřejí. Občas jsou u nás k vidění iglú, pohádkové kolotoče, táboráky... každý rok máme nějaké překvapení. Proč tedy neuspořádat vánoční večírek—firemní večeři nebo novou rodinnou tradici—a silvestrovský večírek právě zde, obklopeni atmosférou hygge?

Kapacita


 • Maximální kapacita: 440 osob

Vybavení


 • WiFi
 • Ozvučení

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 5     300

  Highlight Event Space

  Zcela nový prostor pro akce v Hlubočepích. Srdcem Fancy, Duší Industrial

  Tip
    Praha 1 - Nové Město     1500

  Mánes

  Restaurace a výstavní prostory pro společenské a komerční akce

  Tip
    Praha 5 - Zbraslav     1000

  Action Park

  Venkovní zábavní areál v Praze ideální pro soukromé akce a teambuildingy.

  Tip
    Praha 5 - Smíchov     1500

  Areál Císařská louka

  Volnočasový areál hned u centra Prahy

  Tip
    Praha 7 - Holešovice     500

  DOX

  Centrum DOX patří mezi nejprogresivnější kulturní instituce v České republice…

  Tip
    Praha 6 - Bubeneč     750

  Stará čistírna odpadních vod

  Industriální prostor se zajímavými možnostmi

  Detail mí­sta
  od 28 000 Kč/hod.