Moving Station Plzeň

Nezávazně poptat

Moderní kulturní centrum v bývalém nádraží

Moving Station je inspirativní místo v působivě revitalizované kulturní památce, otevřený prostor pro současné umění, vzdělávání, zábavu i vaše projekty.

Moving Station je svébytná alternativní plzeňská scéna pro současné divadlo, tanec a mezioborové umělecké experimenty, která již od roku 2000 hostí umělce z celého světa.

Moving Station je vhodným místem pro konání vašich konferencí, firemních akcí, festivalů, přednášek, představení, koncertů, výstav, vernisáží, filmových projekcí, přátelských či uměleckých setkání, svateb a oslav.

Opuštěná chátrající část plzeňského nádraží Jižní předměstí se během roku 2015 proměnila v moderní kulturní a vzdělávací centrum. Secesní budova z roku 1904 ohrožená demolicí je dnes příkladem kvalitní a funkční rekonstrukce kulturní památky. Dnes se v budově nachází moderní variabilní sál s kapacitou 120 diváků, studiová scéna pro 60 diváků, ateliéry a výstavní prostory.

Moving Station je také vhodným místem pro konání Vašich konferencí, firemních akcí, festivalů, přednášek, představení, koncertů, výstav, vernisáží, filmových projekcí, přátelských či uměleckých setkání, svateb a oslav.

Kapacita


 • Maximální kapacita: 120 osob

Vybavení


 • Ozvučení
 • Zobrazovací technika
 • Pódium k dispozici
 • WiFi

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Plzeň     350

  Resort Darovanský dvůr

  Kouzelné místo uprostřed čisté přírody meandrů Berounky.

  Tip
    Plzeň     135

  Černá ovce - svatební stodola

  Statek plný zvířat a unikátní stodola v centru Plzně

  Tip
    Plzeň     460

  Nová scéna Divadla J.K. Tyla

  Moderní prostory nové budovy divadla