Moving Station Plzeň

Nezávazně poptat

Moderní kulturní centrum v bývalém nádraží

Moving Station je inspirativní místo v působivě revitalizované kulturní památce, otevřený prostor pro současné umění, vzdělávání, zábavu i vaše projekty.

Moving Station je svébytná alternativní plzeňská scéna pro současné divadlo, tanec a mezioborové umělecké experimenty, která již od roku 2000 hostí umělce z celého světa.

Moving Station je vhodným místem pro konání vašich konferencí, firemních akcí, festivalů, přednášek, představení, koncertů, výstav, vernisáží, filmových projekcí, přátelských či uměleckých setkání, svateb a oslav.

Opuštěná chátrající část plzeňského nádraží Jižní předměstí se během roku 2015 proměnila v moderní kulturní a vzdělávací centrum. Secesní budova z roku 1904 ohrožená demolicí je dnes příkladem kvalitní a funkční rekonstrukce kulturní památky. Dnes se v budově nachází moderní variabilní sál s kapacitou 120 diváků, studiová scéna pro 60 diváků, ateliéry a výstavní prostory.

Moving Station je také vhodným místem pro konání Vašich konferencí, firemních akcí, festivalů, přednášek, představení, koncertů, výstav, vernisáží, filmových projekcí, přátelských či uměleckých setkání, svateb a oslav.

Kapacita


  • Maximální kapacita: 120 osob

Vybavení


  • Ozvučení
  • Zobrazovací technika
  • Pódium k dispozici
  • WiFi

Podmínky