Na Kmíně

Nezávazně poptat

Krásné místo na uspořádání svatby nebo firemní akce

Unikátní místo nedaleko Prahy, kde se skvěle spojuje venkovský životní styl s elegancí ubytování a výbornou gastronomií.

Nabízíme ubytování ve 13 stylových a do posledního detailu vyladěných apartmá s celkovou kapacitou až 33 osob. Každý pokoj má jiný design, ale všechny jsou velmi světlé, útulné a přitom elegantní.

Naše Bistro je otevřeno denně od 8 do 21hod. pro ubytované hosty i příchozí návštěvy a kulinářsky zde kouzlí šéfkuchaři ze Street Cateringu.

Pokud chystáte firemní teambuilding, školení nebo potřebujete ubytovat své business partnery, Na Kmíně vše rádi zajistíme. Pro účely firemních akcí a školení tu máme plně vybavenou zasedací místnost pro 40 osob.

Na Kmíně vám vystrojíme svatbu přesně podle vašich představ. Krásná a prostorná stodola s kapacitou až 400 osob se úžasně hodí na uspořádání svatební hostiny, ale i následné párty. Dekorovat si prostor můžete sami, vaší představivosti se meze nekladou. Elegantní, boho nebo rustikální svatba? V krásné zahradě, stylové stodole nebo v malebném kostelíku, vše je u nás možné.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 400 osob

Vybavení


  • WiFi
  • Parkování
  • Ozvučení

Podmínky