Na Kmíně

Nezávazně poptat

Krásné místo na uspořádání svatby nebo firemní akce

Unikátní místo nedaleko Prahy, kde se skvěle spojuje venkovský životní styl s elegancí ubytování a výbornou gastronomií.

Nabízíme ubytování ve 13 stylových a do posledního detailu vyladěných apartmá s celkovou kapacitou až 33 osob. Každý pokoj má jiný design, ale všechny jsou velmi světlé, útulné a přitom elegantní.

Naše Bistro je otevřeno denně od 8 do 21hod. pro ubytované hosty i příchozí návštěvy a kulinářsky zde kouzlí šéfkuchaři ze Street Cateringu.

Pokud chystáte firemní teambuilding, školení nebo potřebujete ubytovat své business partnery, Na Kmíně vše rádi zajistíme. Pro účely firemních akcí a školení tu máme plně vybavenou zasedací místnost pro 40 osob.

Na Kmíně vám vystrojíme svatbu přesně podle vašich představ. Krásná a prostorná stodola s kapacitou až 400 osob se úžasně hodí na uspořádání svatební hostiny, ale i následné párty. Dekorovat si prostor můžete sami, vaší představivosti se meze nekladou. Elegantní, boho nebo rustikální svatba? V krásné zahradě, stylové stodole nebo v malebném kostelíku, vše je u nás možné.

Všechny akce, které se u nás konají, skvěle propojují vnitřní a venkovní prostor areálu Penzionu Na Kmíně. Ať už zde budete chtít uspořádat rodinnou či narozeninovou oslavu, firemní akci, teambuilding nebo svatbu, máme co nabídnout. Krásná zahrada je skvělým místem pro svatební obřady, slunná terasa doslova volá po posezení a relaxaci a stodola nabízí úžasný prostor pro akce všeho druhu, kde se očekává větší množství lidí. Na své si tu přijdou i děti.

S venkovním prostorem, který Penzion Na Kmíně obklopuje, stále pracujeme. Upravujeme ho, vysazujeme více a více zeleně, měníme povrch, zvelebujeme, co se dá. To vše, aby se tu každý cítil krásně a rád se k nám vracel.

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 400 osob

Vybavení


 • WiFi
 • Parkování
 • Ozvučení

Podmínky
  Podobné prostory

  NovýTip
    Olomouc     320

  DŮM U PARKU

  Dům s géniem loci.

  Detail mí­sta
  od 2 800 Kč/den
    Okres Louny     400

  Wellness hotel Národní dům Podbořany

  Zrekonstruovaný hotel s wellness centrem, restauraci a prostory pro společenské nebo firemní akc...

  Tip
    Liberec     500

  Clarion Grandhotel Zlatý Lev

  Secesní kongresový hotel v podhůří Jizerských hor nejen pro firemní akce

  Tip
    Okres Náchod     400

  Klášter Broumov

  Národní památka po zdařilé rekonstrukci, připravena i pro ty nejnáročnější akce.

  Tip
    Okres Benešov     400

  Dvůr Pecínov

  Hotel a konferenční centrum ve špýcharu v srdci krásné přírody.

  Tip
    Okres Hradec Králové     250

  Zámek Karlova Koruna

  Malebný barokní zámek na břehu Cidliny