Pragovka Art District

Nezávazně poptat

Legendární prvorepubliková továrna

Pragovka, ležící v centru industriální části Prahy 9, nabízí krásné industriální prostory a obrovské průmyslové haly lemované tradičními továrními okny s vše přihlížejícím starodávným, památkově chráněným, cihlovým komínem, jsou příslibem speciálních a originálních událostí. Prostor je převážně využíván pro umělecké ateliéry ale také nabízí naprosto skvělé možnosti využití od komerčních eventů přes výstavy, konference, trhy, charitativní akce, koncerty, soukromé party, filmovou produkci až po video a foto-shooting. Areál poskytuje spektrum různorodých budov a míst, unikátních charakteristik, což je výhodou pro jakýkoliv typ akce.

Velký Sál

Dáváme k dispozici utajený sál v srdci industriálních Vysočan. Prostor inspiruje ke společenským a kulturním akcím rozmanitého charakteru – divadelní představení, filmování, focení, workshopy, přednášky, tiskovky a další eventy. V prostoru se nachází historické pódium. Prostor je využitelný také jako originální konferenční prostory.

Velikost prostoru: 750m2.

Kapacita: 600 osob

Vybavenost prostoru:Podium (50m2), Parkování, Nákladní výtah, V prostoru je pár menších místností na zázemí, K dispozici je zrekonstruovaná koupelna s WC.

Pražská Továrna

Industriální prostor v srdci Pragovky, to je Pražská Továrna. Tovární okna a industriální sloupy s šedou betonovou podlahou, prostor přímo lákající k uspořádání různých událostí. Večírky, natáčení, fotografování, svatby a výstavy se do prostoru o rozloze přes 400 m2 skvěle hodí. Výhodou je také to, že Pražská Továrna sousedí s Kafe Pragovka a HUBem, tedy dalšími možnými prostory k pronajmutí. Je také možné Továrnu propojit s přilehlým venkovním prostorem.

Velikost prostoru: 400m2

Kapacita: 600 osob

HUB

Pokud hledáte menší prostor v příjemném prostředí, které však neztratilo nic ze svého industriálního nádechu, pak pro Vás máme to pravé. HUB, prostor mezi kavárnou a dalším eventovým prostorem s názvem Pražská Továrna je vám k dispozici pro večírky, promo akce, teambuildingy, photo & video shooting.

Velikost prostoru: 200m2

Kapacita: 200 osob

Vybavenost prostoru: Parkování, Vintage nábytek

Kafe Pragovka

Krásné průmyslové prostory kavárny s nábytkem, barem a zákulisím nebo dalším prostorem pro akci (HUB). Vintage nábytek ve spojení s industriálními sloupy navodí tu skvělou atmosféru pro vaši akci, focení nebo natáčení. Můžete zde uspořádat také teambuilding nebo prezentaci produktů. Kavárna vám také ráda nabídne cateringové služby na míru, které jednoduše můžete využít v rámci plánované akce.

Velikost prostoru: 150m2

Kapacita: 200 osob

Vybavenost prostoru: Parkování, Vintage nábytek

MaxSpace

Krytý skatepark Red Bull MaxSpace pod záštitou Maxe Habance, jednoho z nejlepších světových skateboardistů, sídlí v průmyslové hale v centru Pragovka Art District.

Velikost prostoru: 700m2

Kapacita: 700 osob

Vybavenost prostoru: Parkování, Skateboardové rampy, Vjezd automobilem

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 4000 osob

Vybavení


  • Parkování
  • Ozvučení

Podmínky