Odonata - Šalounova vila

Nezávazně poptat
Již od 250 Kč/hod.

Místo, kde dýchá historie, umění i spiritualita.

Vila na pražských Vinohradech přitahuje na první pohled svým impozantním vzhledem. Na ten druhý svou historií a spiritem. V květnu roku 2023 získala nové poslání a poskytuje prostory osobnímu rozvoji, workshopům, seminářům i terapiím. Prostory ve vile jsou k pronájmu hodinově, na celý den či víkend.•Místo, kde dýchá historie, umění i spiritualita.•Místo, kde se potkávali umělci, politici, intelektuálové.
Typy akcí

workshopy, semináře, terapie, bodywork, coworking nebo eventy
Prostory


OVÁLNÁ PRACOVNA

Velkorysý prostor oválné pracovny (45 m2) je přes všední den určen především pro individuální či rodinné a párové terapie, večer a o víkendech pro workshopy, semináře, práci s menšími skupinami (do 20 účastníků) nebo eventy.K dispozici je 20 židlí, 8 matrací a 12 bobků na sezení, projektor, plátno, flipchart a sedací souprava.Hodí se sem konstelace, tanec, meditace, mužské, ženské i smíšené kruhy, rituály, muzikoterapie.Kapacita terapeutických hodin ve všední dny (PO-PÁ 8:00-18:00) je již obsazena. Volné jsou večery a víkendy.Cenová nabídka pro eventy je individuální, podle představ pořadatele a počtu hostů. Konají se zde vernisáže, projekce, školení, besedy, autorská čtení.COWORKING / UČEBNA VE FOYER

Prostor foyer (45 m2) se vstupem ze zahrady poskytuje 6 pracovních míst. K dispozici je tiskárna/kopírka, káva, wifi, kuchyňka. Budete spokojeni, pokud hledáte neformální a komorní atmosféru, přitahuje vás umění, osobní rozvoj, originalita, hledáte inspiraci i klid na práci ve vilové čtvrti.My hledáme stálé osazenstvo. Můžete přijít na zkoušku. Budeme rádi, když se vytvoří stálý tým souznějících lidí.Ve foyer se střídají každého čtvrt roku prodejní výstavy spřízněných umělců. Chcete také zdobit svými obrazy tento originální prostor? Ozvěte se nám.


SLOVÁCKÁ JIZBA

Slovácká jizba (20 m2), originální prostor malovaný přímo Ladislavem Šalounem podle návrhu Dušana Jurkoviče, je skanzenem uprostřed Prahy. Můžete se objednat na terapeutické masáže a celostní koučink.


V pozdně odpoledních či večerních hodinách si můžete prostor pronajmout pro terapeutickou práci se svými klienty.


(Nabídka pronájmu platí pouze pro dlouhodobou spolupráci. Místnost je vybavena futonem a křesly. Masérský stůl na vyžádání.)

Kapacita


  • Maximální kapacita: 20 osob

Vybavení


    Podmínky