Opero

Nezávazně poptat

Špičkový sdílený prostor pro práci, networking a společenské akce.


Nabízené prostory

  250

Event space

  10

Zasedací místnost Štenc

od 1 200 Kč/hod.
  24

Zasedací místnost Salvátor

od 900 Kč/hod.
  6

Zasedací místnost Maxmilián

od 600 Kč/hod.
  4

Zasedací místnost Viola

od 300 Kč/hod.
  30

Zasedací místnost Otakar

od 4 200 Kč/hod.
  0

Studio

od 3 900 Kč/hod.

Vysoce reprezentativní prostory v samotném centru Prahy nabízí služby na míru pro již úspěšné podnikatele a manažery hledající novou inspiraci, zástupce svodných profesí, firemní či projektové týmy, stejně jako pro podnikatele z regionů, kteří hledají v Praze občasné pracovní útočiště.

Prostor hlavního sálu je velmi flexibilní a dá se uspořádat dle potřeb klienta a samotné akce. Od narozeninových oslav, vánočních večírků po konference a workshopy. Od divadelního rozestavění prostoru po volný prostor pro tanec či divadlo. Opero je prostor pro business akce, stejně tak jako pro neformální setkání Vašich klientů. Prostor pronajímáme v jakýkoliv den i hodinu. Preference jsou však na všední dny po 18:00 a víkendy kdykoliv, a to vzhledem k primárnímu využití eventového prostoru pro práci členů coworkingového centra.

Opero je umístěno v prestižním a dlouhou dobu uzavřeném historickém objektu Štencova domu v Salvátorské ulici, v těsné blízkosti pražského Staroměstského náměstí. Dům byl postaven počátkem 20. století podle návrhu předního architekta Otakara Novotného a stal se ve své době nejmodernějším tiskařským domem v regionu Střední Evropy. Díky svému zakladateli a jeho vůdčí roli ve spolku Mánes se zde zároveň scházela jedinečná společnost významných kulturních a společenských osobností, jako Max Švabinský, Jan Štursa nebo Jan Kotěra. Rodila se zde zásadní díla českého umění a tříbil se společenský život.

Jsme poctěni, že nám byl udělen titul Nejatraktivnější pracovní prostředí 2017 v soutěži Zasedačka roku a Nejlepší coworking & Hub v soutěži Kancelář roku.

Vybavení: WiFi, osvětlovací technika s různou intenzitou, mikrofony, designové vybavení prostoru, podium, venkovní prostor, zajištění cateringu či catering vlastní, mikrofony, služby hostesky, služby recepce

Kapacita


  • Maximální kapacita: 250 osob

120 divadelní sezení, 150 stání pouze v hlavním sále, až 250 osob včetně využití venkovního prostoru, terasy a kavárny

Vybavení


  • WiFi
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení
  • Bezbariérové

Podmínky


  • Akce podléhají schválení vlastníka prostor
Storno podmínky: Při zrušení rezervace zasedací místnosti do 24 hod. před začátkem bez poplatku, jinak účtujeme 100% storno poplatek.Podobné prostory

Tip
  Praha 5 - Smíchov     200

Návštěvnické centrum Staropramen

Ideální místo pro večírek v pražském pivovaru

Tip
  Praha 7 - Holešovice     200

Prague Startup Market

Unikátní prostor pro pořádaní workshopů, networkingových akcí nebo firemních večírků

Tip
  Praha 2 - Vinohrady     200

Impact Hub Praha K10

Vila s krásnou, soukromou zahradou

Detail mí­sta
od 1 200 Kč/ hod.