Pavilon Grébovka

1000     Praha 2 - Vinohrady

#outdoor  #svatba  #business  #historical  #indoor  #restaurant  #meeting  #konference  #party  #caffee  #wine  #offsite  

Nezávazně poptat

Zahradní pavilon v krásném prostředí s moderním vybavením.


Nabízené prostory

  30

Kavárna Grébovka

  200

Historický sál

Pavilón Grébovka vám nabízí jedinečnou možnost pronájmu unikátních prostor v Havlíčkových sadech. Jedná se o dokonalé místo pro pořádání vašich firemních akcí, oslav, rautů, rodinných sešlostí a v neposlední řadě také svateb a podobně. Pavilon Grébovka vám k tomu nabízí nejen veškeré vnitřní prostory, ale také přilehlé prostory okolního anglického parku.

Prostor zahrnuje historický pavilon, nově zrekonstruované křídlo s kavárnou, otevřený dvůr a prostorné terasy. Prostory jsou uspořádány do písmene U s tím, že v jednom křídle je historická kuželkárna, kterou můžete na akcích využít.

Celková kapacita historického pavilonu o výměře 200 m2 je 120 sedících hostů, při party uspořádání pak přibližně 200 stojících hostů. Při využití celého pavilonu včetně přilehlých teras a zahrad je kapacita až 500 osob.

Náš personál se o vše postará

Tak jako vy jste odborníci na slovo vzatí ve svých oborech, tak stejně také náš personál je složen jen z těch největších profesionálů, kteří pro vás dokážou nachystat přesně ten večírek, který si jen budete přát. Zajistíme vám navíc také cateringový servis, ať už v kteroukoliv denní dobu, tedy ráno, v poledne či navečer. Energii během školení, či team buildingového tréninku, můžete doplnit během slavnostního menu. Následně také můžete okusit ty nejvybranější delikatesy během bohatých rautů. Můžete si vybírat mezi dobrotami tradiční české kuchyně, ale také mezinárodních specialit.

Nabídka je neomezená

Nabídka je skutečně veliká – od sladkých, či slaných snídaní a přesnídávek, si zde můžete vybírat z obědů, sladkých dezertů, až po společenská grilování, či ochutnávku vín. K pití vám můžeme nabídnout klasický coffee break, nebo popřípadě rozsáhlou nabídku káv, kvalitních čajů a jiných teplých i studených nápojů. Rozhodně byste neměli opomenout také naší širokou nabídku letního grilování.

Nejen láska prochází žaludkem

Nechte své významné obchodní partnery okusit vybrané lahůdky a nechat je hýčkat. Uvidíte, že to ocení nejen vaši podřízení, kolegové, ale také obchodní partneři. A pokud nepotřebujete pořádat firemní večírek, ale rodinnou oslavu, Pavilón Grébovka je tím ideálním místem a vy si oslavu vryjete hluboko do paměti.

Kapacita


  • Maximální kapacita: 1000 osob

1000 osob s využitím parku

Vybavení


  • Klimatizováno
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení
  • WiFi

Podmínky


  • Zákaz otevřeného ohně
  • Výhradní catering