Prague Fear House - Haunted House & Bar

Nezávazně poptat

Jedinečný prostor v konceptu hororového stylu

Letní zvýhodněná nabídka!

Nebaví Vás stále stejné firemní večírky bez nápadu a zážitků? U nás máte možnost to změnit! Vychutnejte si netradiční drinky v hororovém prostředí a se značnou dávkou adrenalinu v těle.

Prague Fear House je ideálním místem pro soukromé i firemní eventy. Pokud pro své přátele, kolegy nebo obchodní partnery chcete uspořádat akci, na kterou nezapomenou a o které si budou dlouho vyprávět, obraťte se na nás. Sestavíme vám program přesně na míru.

První strašidelný dům v České republice Prague Fear House má své brány otevřené a vítá všechny strachuchtivé návštěvníky. Kromě prohlídky podzemí s živými herci je k dispozici i interaktivní bar s efekty, hororová atmosféra a velký výběr speciálních drinků s tématickým servírováním.

Navštivte historické sklepní prostory, kde tehdejší pan Vodička v letech 1583 ve svém strašlivém řeznictví podřezával hříbátka pro kultovní obřady a za období druhé světové války zde Karl Hermann, tehdejší člen Černých rytířů SS tajně ukrýval manželku s dcerou, které byly židovky a také kvůli pokusům si do těchto sklepení tahal psychicky narušené či válkou zatoulané lidi, na kterých páchal chirurgické pokusy, které by měly jeho ženu a dceru zbavit židovských rasových znaků.

Až my Vám teď dáváme tu možnost, prohlédnout si tato místa a pocítit na vlastní kůži tento hrůzostrašný příběh Karla Hermanna a jeho obětí!

Nabízíme hororové prohlídky + nová trasa Pražských Legend.

Letní zvýhodněná nabídka:
- Pokud závazně objednáte pro letní měsíce (6-8/2020), nabízíme vám letní bonus "navíc" pro firemní akce ve výši kreditu 10.000 kč vč. dph (lze využít pouze na nápoje nebo nápojové balíčky).
- Zároveň vám nabízíme bezplatnou OPCi na poptávaný termín a to zdarma DO 31.8.2020. V září 2020 by se provedla úhrada 1. zálohové faktury, pro váš závazný termín akce.

Kapacita


  • Maximální kapacita: 120 osob

Max 120 osob, z toho sezení: 50 osob, stání 70 osob

Vybavení


  • WiFi
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení

Podmínky


  • Zákaz otevřeného ohně
  • Zákaz kouření
  • Výhradní cateringPodobné prostory

Tip
  Praha 3 - Vinohrady     100

il capitano ristorante

Restaurace s úžasnou atmosférou Itálie pro soukromé oslavy i firemní večírek.

Tip
  Praha     400

Prosklené lodě PRAGUE BOATS

Soukromé plavby na designových prosklených lodích

Tip
  Praha 10 - Hostivař     300

TECHO

Showroom - rozmanitý a hravě vybavený interiér

  Praha 2 - Nové město     100

Tančící dům

Jedna z dominant Prahy, která je otevřena i pro vaše akce.

Tip
  Praha 6 - Hradčany     150

Písecká brána

Zrekonstruovaná barokní brána na Hradčanech.

Tip
  Praha 1 - Staré město     250

Klášter Minoritů sv. Jakuba

Unikátní historický prostor v srdci Prahy