Pronájem Klimentská

25     Praha 1 - Nové město

#zasedačka  #coworking  #offsite  #meeting  #business  #workshop  #office  #brainstorming  #training  

Nezávazně poptat
Již od 800 Kč/4 hod.

Protože na místě záleží! ... Jsme útulné místo s velkými možnostmi.

Pracovní, vzdělávací a školicí centrum k pronájmu s vlastní recepcí, cateringem a doplňkovými službami. Mezi doplňkové služby patří tisk, kopie, sken, vazba a laminace dokumentů, parkoviště v okolí. Otevřeno je každý všední den od 8.30 do 19.30, ostatní časy a víkendy po předchozí dohodě také. Naše prostory jsou vhodné pro akce až do 25 osob.

Zdarma poskytujeme Wifi, projektor/LCD TV, přehrávač CD/USB, flipchart, fixy, drobné kancelářské potřeby, služby recepce.

Místnosti:

Mango
Kapacita místnosti je až 6 osob. V místnosti jsou často pracovní schůzky, koučink nebo menší skupinové akce. Vybavení: flipchart, CD přehrávač a projektor. Velikost místnosti je 14m2.

Citron
Kapacita místnosti je až 6 osob. Místnost se hodí na pracovní schůzky, pro menší skupinové akce nebo je oblíbená mezi kouči. Vybavení: flipchart, LCD TV a klimatizace. Velikost místnosti je 17m2.

Oliva
Kapacita místnosti je až 10 osob. Díky širokému stolu je místnost využívaná na kurzy s PC, pro střední skupinové akce nebo jako jazyková učebna. Vybavení: flipchart, CD přehrávač a TV. Velikost místnosti je 28m2.

Losos
Kapacita místnosti je 10/15 osob. Místnost se hodí na pracovní jednání, pro střední skupinové akce a je oblíbená jako jazyková učebna. Vybavení: flipchart, CD přehrávač a TV. Velikost místnosti je 22m2.

Kokos
Kapacita místnosti je až 15 osob. Standardní uspořádání místnosti je se stoly a židlemi. Místnost má dále variabilní uspořádání i jako škola, divadlo a nebo kruh. Pro variantu uspořádání místnosti bez stolů vám můžeme zapůjčit pro účastníky podložky na psaní. Součástí místnosti je i kuchyňka s kávovarem.

Banán
Kapacita místnosti je až 20 osob. Standardní uspořádání místnosti je se stoly a židlemi. Místnost má dále variabilní uspořádání jako divadlo a nebo kruh. Pro divadelní variantu uspořádání místnosti vám můžeme zapůjčit pro účastníky podložky na psaní. V blízkosti místnosti je cateringový bar. Velikost místnosti je 31m2.

Krb
Kapacita místnosti je až 25 osob. Standardní uspořádání místnosti je se stoly a židlemi. Místnost má dále variabilní uspořádání jako divadlo a nebo kruh. Součástí místnosti je i plně funkční krb (poplatek za dřevo je 100 Kč pro půldenní akce a 200 Kč pro celodenní akce). Pro divadelní variantu uspořádání místnosti vám můžeme zapůjčit pro účastníky podložky na psaní. V blízkosti místnosti je cateringový bar. Velikost místnosti je 37m2.

Kiwi
Kapacita místnosti je až 6 osob, velikost místnosti je 14 m2 a má jedno okno do našeho dvorku. Místnost se hodí na pracovní schůzky, pro menší skupinové akce nebo pro individuální sezení. Standardní uspořádání místnosti je se stolem a židlemi. Uspořádání v této místnosti nelze měnit. Vybavení: LCD TV, CD/USB přehrávač a flipchart.

Kapacita


 • Maximální kapacita: 25 osob

Mango - max 6 osob
Citron - max 6 osob
Oliva - max 10 osob
Losos - max 10 osob
Kokos - max 10/15 osob
Banán - max 20 osob
Krb - max 25 osob

Vybavení


 • WiFi
 • Zobrazovací technika
 • Ozvučení

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 7     40

  Hotel Expo

  Moderní hotel nedaleko historického centra Prahy HOTEL JE DO KONCE ÚNORA UZAVŘEN

  Tip
    Praha 13     40

  Coral Office Complex - Budova D, Konferenční Prostory

  Menší konferenční místnost, ideální pro menší akce, prezentace a školení

  Tip
    Praha - západ     62

  Meandr Řevnice

  Pracovní a eventový prostor s coworkingem

  Tip
    Praha 7 - Holešovice     20

  Přístav - Coworking

  Úžasný industriální prostor a coworking u Holešovického přístavu

  Tip
    Praha 7 - Holešovice     80

  Paralelní Polis

  Nezávislý moderní eventový prostor ctící svobodu a dobrovolnost

  Detail mí­sta
  od 2 090 Kč/ hod.
  Tip
    Praha 3 - Žižkov     80

  Pracovna & Laskafe

  Místo pro vaše firemní akce, kulturní večery, nebo přednášky