Battistova Cihelna

200     Praha 8 - Ďáblice

#party  #konference  #kongres  #svatba  #training  #workshop  #family  #industrial  #indoor  #outdoor  #restaurant  #wine  

Nezávazně poptat

Klidná zóna pro firemní i soukromé akce 15 minut od centra Prahy


Nabízené prostory

  60

Galerie

  90

Cihelna

Prostory Battistovy cihelny s cateringem nabízíme pro firmy (Konference, semináře a prezentace, oslavy a párty, pracovní obědy a večeře) i soukromé osoby (Oslavy narozenin a výročí, rodinná a přátelská setkání, svatby a jiné příležitosti).

Areál se nachází v klidné zóně 15 minut od centra Prahy. Není otevřen veřejnosti, je určen pouze pro objednané akce. Disponuje parkingem a zároveň je lehce dostupný MHD. Kousek od stanice metra C Ládví.

AREÁL BATTISTOVY CIHELNY NABÍZÍ:

Galerie

Prosklené horní patro se dvěma balkony, výkonnou klimatizací a sociálním zázemím. Tento prostor je vhodný pro prezentace, semináře, menší konference, výstavy, svatby apod. Místo je velice variabilní lze jej tak využít, jak pro akci s bistrostolky, stoly a židlemi či pro akci s divadelním sezením. Internet je samozřejmostí. Kapacita prostor je 60 míst.

Cihelna

Přízemí, které je přímo nabízeno jako vinárna - restaurace. Hodí se pro pracovní a soukromé obědy nebo večeře, kdy hosté chtějí mít soukromí a nechtějí být rušeni. Navíc je zde možnost odreagovat se i do pozdních nočních hodin, protože prostor je velice dobře odhlučněn. Maximální kapacita prostoru je 90 hostů. I zde je možnost variability prostoru, kdy jej lze využít jak pro sezení, tak například jako koktejl bar nebo vinárnu.

Zahrádka

Zahrádka cihelny je jedna z nejlepších a nejklidnějších v Praze. Její kapacita pro sezení je 50 hostů. A pro rok 2020 zde chystáme řadu novinek. Jednou z nich bude například grilování na grilu OFYR.

PROČ ZVOLIT NAŠE PROSTORY A CATERING:

Areál Battistovy cihelny se nachází 15 minut od centra Prahy. Disponuje soukromým parkingem pro 17 aut. Jedná se o klidné místo, které bude jen vaše. Prostory nabízí flexibilitu - místo pro seminář, oběd, večeři, vinárnu a zahrádku. My ve Foodin Cateringu využíváme kvalitní suroviny od místních farmářů a výrobců. Kvalita servisu je u nás na prvním místě. Ve většině případů pro vás cena pronájmu bude pouze symbolická. Při objednávce rozsáhlejšího cateringu dokonce nulová. Možnost využití areálu až do pozdních hodin. Všechny naše prostory jsou klimatizované a disponují topením v podlaze. Internet, prezentační technika a ozvučení je samozřejmostí.

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 200 osob

Vybavení


 • Parkování
 • WiFi
 • Zobrazovací technika
 • Ozvučení
 • Klimatizováno

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 3 - Žižkov     250

  Tower Park Praha

  Okouzlující výhled a stylové prostory pro firemní akce i svatby

  Tip
    Praha 7 - Holešovice     500

  Eventová hala VNITROBLOCK

  Originální prostor bývalé výrobny výčepních zařízení

  Tip
    Praha 10 - Hostivař     300

  TECHO

  Showroom - rozmanitý a hravě vybavený interiér

  Tip
    Praha 1 - Hradčany     350

  Lobkowiczký palác

  Velkolepé sály a dobově zařízené místnosti s panoramatickým výhledem na Prahu

  Tip
    Praha 5 - Smíchov     150

  Node5

  Coworkingový prostor na Smíchově.

  Detail mí­sta
  od 2 000 Kč/ hod.
  Tip
    Praha 5 - Smíchov     150

  Impact Hub Praha D10

  Modernizované oblíbené coworkingové centrum a místo pro konference i jiné akce

  Detail mí­sta
  od 390 Kč/hod.