Resort Svatá Kateřina

Nezávazně poptat
Již od 13970 Kč/půlden

Jedinečné místo pro relax s historickým Pavilionem pro nezapomenutelné akce, gala večeře, grilování či vánoční večírky.

Rezervujte si termín od neděle do pátku od 1. do 22.12.2022 a dostanete ubytování na jednu noc za polovinu. 2 hod. vstup do wellness Ájurvédského pavilonu s krytým bazénem ZDARMA. Akce platí pro nové rezervace min. 10 osob do konce října 2022.

Resort se nachází uprostřed čisté přírody Vysočiny v nadmořské výšce 730 m. Harmonii zdejšího prostředí umocňuje nejčistší vzduch v České republice. Oceníte strategickou lokaci napůl cesty mezi Prahou a Brnem. Výbornou kateřinskou vodu z vlastního pramene.

V krásném prostoru z poloviny 19. století, ve kterém popíjel kávu otec bratří Čapků a strýc France Kafky, holdoval pivu Julius Zeyer.

Pavilion je již tradičním místem kateřinských silvestrovských oslav. V reprezentativním sále pohodlně pohostíme osmdesát osob, k dispozici je podloubí a venkovní terasa. Tyto prostory jsou mimořádně vhodné pro vánoční večírek a další společenské akce nezávisle na ročním období.

V Pavilionu, který je vybaven kuchyní, barem, pánským klubem s kulečníkem, pro Vás připravíme program a pohoštění přesně podle Vaší chuti.

Budova Pavilionu není v provozu celoročně, jen vždy pro plánované akce a události.

Nový Ájurvédský pavilon s velkoryse pojatými prostory pro ájurvédské terapie a moderní wellness & spa nabízí moře odpočinku pro tělo, ducha a mysl.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 80 osob

Vybavení


  • Ozvučení
  • Pódium k dispozici
  • Zobrazovací technika
  • Parkování
  • WiFi

Podmínky