Restaurace Šeberák

Nezávazně poptat

Volnočasový areál s restaurací

Jsme rodinný podnik s tradicí od r. 2009. Najdete nás v krásném prostředí rybníka Šeberák v oáze klidu, přesto však plné života. Naší předností je velká rozloha areálu přiléhajícího k restauraci. Díky tomu jsme schopni zajistit kompletní organizaci nejrůznějších akcí, od festivalů a kulturních akcí pro veřejnost, až po komorní rodinné oslavy i svatební obřady.

Naše obřadní místa a místa pro hostinu Vás okouzlí, dojmou a rozradostní v prvním okamžiku. Takových kouzelných míst máme několik. Pro každého vytvoříme pohádkovou svatbu na míru. V nabídce máme obřadní místa a místa pro hostinu, ubytování. To vše se nachází v přírodě u vody na okraji Prahy. Dále máme k dispozici parkování, koordinaci, květiny, dekoraci, fotografa, atd.

K dispozici máme hned několik prostor pro nejrůznější typy akcí:

• Restaurace – kapacita 106 míst

• Salónek v restauraci – kapacita až 25 míst

• Párty Stan – kapacita až 80 míst

• Molo + sezení před restaurací pod stahovací markýzou – kapacita až 128 míst

• Pláž – kapacita až 800 osob

Firemní akce

Chystáte se lépe poznat s kolegy z práce a zlepšit týmového ducha? V restauraci Šeberák myslíme jenom na to, abyste si čas strávený u nás maximálně užili. Láká Vás klasická zábava s pečením selátka nebo toužíte po stylizovaném večírku? Postaráme se nejen o jídlo, ale
i přípravu, výzdobu a program akce.

Nechce se Vám jen tak odpočívat, když je venku tak krásně? Nebojte, nabízíme i sportovní vyžití a šanci si zasoutěžit s přáteli či kolegy. Kdo holduje tanci, může si skočit do rytmů kapely či diskžokeje. Společně strávené chvíle jsou tím nejlepším dárkem a odměnou.

Teambuilding – Nabízíme nejrůznější akce, které mohou probíhat formou turnajů nebo volně navazujících sportovních aktivit či kombinací obou možností. Firemní akce jsme schopni zajistit také tématické včetně hudebního doprovodu, rautu a obsáhlé nabídky světelných či jiných dekorací. Nově nabízíme také bojovku pro dospělé.

Rodinné oslavy a svatby

Kouzelná krajina na břehu rybníka přímo vybízí k romantickému vstupu do manželství. Starosti se svatební přípravou svěřte do našich rukou a my vykouzlíme den, na který budete s láskou vzpomínat Vy i Vaši hosté! Víme si rady s každou maličkostí od svatební výzdoby, až po večerní zábavu.

Nebo plánujete dětskou narozeninovou oslavu či Vás čeká významné životní jubileum? Šeberák nabízí nespočet možností pro jakoukoliv akci. Nemusíte si lámat hlavu s přípravou, stačí si jenom vybrat z bohaté nabídky animačních programů, lákavých rautů a stylových tematických dekorací!

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 800 osob

Vybavení


 • Ozvučení
 • Zobrazovací technika
 • Parkování
 • WiFi

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 1 - Nové Město     800

  Empire Hall ve Slovanském domě

  Elegantní prostory ve stylu art deco v historickém centru Prahy

  Tip
    Praha 5 - Smíchov     800

  Pivovar Staropramen

  Unikátní, historické prostory v budově pivovaru Staropramen pro společenské i firemní akce.

  Tip
    Praha 5 - Smíchov     1500

  Areál Císařská louka

  Volnočasový areál hned u centra Prahy

  Tip
    Praha 1 - Staré Město     600

  Pražská křižovatka

  Prostory odsvěceného kostela založeného v roce 927

  Tip
    Praha 5 - Smíchov     600

  Sacre Coeur

  Okouzlující prostory kostela nedaleko srdce Prahy

  Tip
    Praha 2 - Vinohrady     1000

  Pavilon Grébovka

  Zahradní pavilon v krásném prostředí s moderním vybavením.