Restaurace Šeberák

800     Praha 4 - Kunratice

#svatba  #party  #meeting  #restaurant  #community  #offsite  #workshop  #indoor  #outdoor  #popup  #family  

Nezávazně poptat

Volnočasový areál s restaurací


Nabízené prostory

  106

Restaurace

  20

Salonek

  80

Party stan

  1000

Pláž

  100

Molo

Jsme rodinný podnik s tradicí od r. 2009. Najdete nás v krásném prostředí rybníka Šeberák v oáze klidu, přesto však plné života. Naší předností je velká rozloha areálu přiléhajícího k restauraci. Díky tomu jsme schopni zajistit kompletní organizaci nejrůznějších akcí, od festivalů a kulturních akcí pro veřejnost, až po komorní rodinné oslavy i svatební obřady.

K dispozici máme hned několik prostor pro nejrůznější typy akcí:
• Restaurace – kapacita 106 míst
• Salónek v restauraci – kapacita až 25 míst
• Párty Stan – kapacita až 80 míst
• Molo + sezení před restaurací pod stahovací markýzou – kapacita až 128 míst
• Pláž – kapacita až 800 osob

Firemní akce
Chystáte se lépe poznat s kolegy z práce a zlepšit týmového ducha? V restauraci Šeberák myslíme jenom na to, abyste si čas strávený u nás maximálně užili. Láká Vás klasická zábava s pečením selátka nebo toužíte po stylizovaném večírku? Postaráme se nejen o jídlo, ale i přípravu, výzdobu a program akce.
Nechce se Vám jen tak odpočívat, když je venku tak krásně? Nebojte, nabízíme i sportovní vyžití a šanci si zasoutěžit s přáteli či kolegy. Kdo holduje tanci, může si skočit do rytmů kapely či diskžokeje. Společně strávené chvíle jsou tím nejlepším dárkem a odměnou.
Teambuilding – v dnešní době personální krize a hledání nekončících nástrojů pro udržení zaměstnanců, propojení jejich spolupráce, stmelování týmu, motivování nových kolegů a kolegyň je stále velice efektivní organizovat příjemná setkání mimo kanceláře a pracovní prostředí. Proto u nás nabízíme nejrůznější akce, které mohou probíhat formou turnajů nebo volně navazujících sportovních aktivit či kombinací obou možností. Firemní akce jsme schopni zajistit také tématické včetně hudebního doprovodu, rautu a obsáhlé nabídky světelných či jiných dekorací. Nově nabízíme také bojovku pro dospělé.

Rodinné oslavy a svatby
Kouzelná krajina na břehu rybníka přímo vybízí k romantickému vstupu do manželství. Starosti se svatební přípravou svěřte do našich rukou a my vykouzlíme den, na který budete s láskou vzpomínat Vy i Vaši hosté! Víme si rady s každou maličkostí od svatební výzdoby, až po večerní zábavu.
Nebo plánujete dětskou narozeninovou oslavu či Vás čeká významné životní jubileum? Šeberák nabízí nespočet možností pro jakoukoliv akci. Nemusíte si lámat hlavu s přípravou, stačí si jenom vybrat z bohaté nabídky animačních programů, lákavých rautů a stylových tematických dekorací!

Vánoční/Novoroční večírek
Připravíme raut z naší obsáhlé nabídky, hudební produkci, audio techniku, mikrofon, kulturní i divadelní představení, moderátora, program na míru – vědomostní soutěže, bojovku aj… Nebo jen příjemné posezení v rámci Vánoc a zhodnocení celého roku. K obohacení atmosféry máme Vánočně zdobený a rozsvícený celý náš areál.

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 800 osob

Vybavení


 • Ozvučení
 • Zobrazovací technika
 • Parkování
 • WiFi

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 1 - Hradčany     500

  Velká klášterní restaurace

  Největší staročeská restaurace v Praze

  Tip
    Praha 1 - Nové město     1200

  Empire Hall

  Nově zrekonstruované prostory pro akce ve stylu Art Deco v pražském Slovanském domě

  Tip
    Praha 7 - Holešovice     500

  DOX

  Centrum DOX patří mezi nejprogresivnější kulturní instituce v České republice…

    Praha 1 - Malá strana     1500

  Ledeburská zahrada

  Historická terasovitá zahrada u Pražského hradu.

  Tip
    Praha 2 - Vinohrady     1000

  Pavilon Grébovka

  Zahradní pavilon v krásném prostředí s moderním vybavením.

  Tip
    Praha 6 - Bubeneč     750

  Stará čistírna odpadních vod

  Industriální prostor se zajímavými možnostmi

  Detail mí­sta
  od 1 800 Kč/ hod.