Statek U Pepíka

40     Jihomoravský kraj

Nezávazně poptat
Již od 18000 Kč/den

Kouzlo bývalého statku v moderním hávu.

Zažijte kouzlo bývalého statku na vlastní kůži. Chalupa Statek u Pepíka v Rašově nabízí ubytování ve stylových prostorách kousek od Tišnova. K dispozici máme deset pokojů s kapacitou až 29 osob. Vždy pronajímáme pouze celý objekt, takže se během svého pobytu nepotkáte s žádnými dalšími hosty.

Právě díky velké kapacitě jsme ideální pro velké rodiny, party přátel nebo menší firmy. Společenská místnost s výčepem a přilehlé posezení s grilem přímo volají po pořádání komornějších oslav. Prostory využívají i firmy k teambuildingům a školením, k dispozici je jim společenská (konferenční) místnost s možností promítání.

Nabízíme pronájem konferenční místnosti a přilehlých prostor (dvorek, zahrada, venkovní posezení s krbem, WC). Konferenční místnost je vybavena velkoformátovou TV a barem s výčepem, samozřejmostí jsou stoly a židle.

Plocha:

Konferenční místnost má 105 m2 a celková rozloha objektu je 2 000 m2.

Kapacita:

40 osob

Doplňkové služby:

Wi-Fi, parkování až pro 20 aut, ubytování (kapacita 29 osob), zajištění sudového piva, zajištění hostesek, šipky, kulečník, stolní tenis, venkovní bazén, našim osvědčeným dodavatelem cateringu je firma Carving & Catering.

Cena:

18 000 Kč/den od 7 do 18 hodin (čas lze ale případně domluvit dle individuálních požadavků). Cena s ubytováním je 26 000 Kč za 2 dny.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 40 osob

Vybavení


  • Zobrazovací technika
  • Parkování
  • WiFi
  • Ozvučení

Podmínky