Stodola Suška

180     Jižní Morava

#party  #indoor  #outdoor  #svatba  #family  #countryside  #alternative  

Nezávazně poptat

Kdysi sloužila k sušení obilí, dnes je z ní svatební místo s jedinečnou atmosférou.

Stodola Suška je krásná zámecká stodola. Nachází se na okraji malebné obce Kravsko nedaleko Znojma.

Organizace svatby je pro každý pár náročná a vyčerpávající záležitost. Proto nabízíme komplexní služby, které ušetří spoustu času a energie. Zajistíme prostor pro obřad a hostinu včetně dekorací a květinové výzdoby, kompletní svatební catering včetně nápojů a alkoholu, profesionální obsluhu a stylové ubytování. Postaráme se i o hladký průběh vašeho svatebního dne včetně tradičních svatebních zvyků.

Prostor stodoly je ideální pro svatby od 80 do 140 hostů, ale pojme i větší akce.

Stodola Suška je krásná zámecká stodola. Nachází se na okraji malebné obce Kravsko nedaleko Znojma. Kdysi sloužila k sušení obilí, dnes je z ní svatební místo s jedinečnou atmosférou.

Organizace svatby je pro každý pár náročná a vyčerpávající záležitost. Proto nabízíme komplexní služby, které vám ušetří spoustu času a energie. Zajistíme vám prostor pro obřad a hostinu včetně dekorací a květinové výzdoby, kompletní svatební catering včetně nápojů a alkoholu, profesionální obsluhu a stylové ubytování. Postaráme se i o hladký průběh vašeho svatebního dne včetně tradičních svatebních zvyků.

Dekorace

Svatební dekorace jsou naší srdcovou záležitostí a samotný prostor stodoly Suška nás stále inspiruje k vytváření originální svatební výzdoby. Stodole sluší jednoduché i náročné instalace. Každá nevěsta je jedinečná a každá svatba je jiná, a to odráží i styl každé svatby. Vždy volíme osobní přístup a čerpáme inspiraci v každém ročním období.

Catering

Zastáváme názor, že skvělé jídlo na svatbě je prostě základ, proto je naše nabídka svatebního cateringu velmi bohatá a o jeho kvalitu se stará tým zkušených kuchařů. Pro vaši hostinu a raut si budete moci vybrat z osmi druhů polévek, osmi druhů předkrmů, čtrnácti druhů hlavních chodů, deseti druhů salátů, dvaceti rautových variací. Nabízíme i opékaní na rožni nebo grilování, vybírat můžete i z vegetariánských nebo veganských jídel.

Dorty & Candy bar

Svatební dorty jsou ozdobou každé svatby. Velkým trendem mezi svatebními dorty je tzv. nahý svatební dort, jehož ležérní provedení se perfektně hodí k rustikálnímu a uvolněnému stylu stodoly a jehož největší ozdobou jsou různé druhy ovoce nebo živé květy, sladěné s květinovou výzdobou celého prostoru. Naše šikovná cukrářka vám dokáže zhmotnit téměř jakoukoliv představu o vašem dortu. Součástí naší nabídky je i bohatý výběr svatebního cukroví.

Ubytování

Stylová svatba se neobejde bez stylového ubytování pro snoubence i svatebčany. Ke stodole Suška už neoddělitelně patří i nedaleký areál Kocanda Kravsko. Areál nabízí kapacitu až 180 lůžek (včetně přistýlek), několik svatebních apartmánů, stylové pokoje, rozlehlou zahradu s jezírkem a kašnou i velké parkoviště.

Pokoje

Celý areál Kocanda Kravsko je rekonstruován s úctou k jeho historii, jsou zde zachovány jednotlivé původní středověké i industriální prvky, což se odráží i v zařízení jednotlivých pokojů. Žádný pokoj není stejný. V nabídce najdete vícelůžkové rodinné apartmány, čtyřlůžkové, třílůžkové i dvoulůžkové pokoje.

Svatební apartmány

Svatební apartmán je důležitou součástí svatebního dne, bude se zde chystat nevěsta a její družičky. Přípravy je potřebné si náležitě užít. Svatební apartmán bude tvořit kulisy pro vznik vašich svatebních fotografií. Nabízíme výběr z několika apartmánů, každý je jedinečný a zároveň nabízí náležitý komfort včetně stylové koupelny s vanou.

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 180 osob

Vybavení


 • Parkování
 • Ozvučení
 • Pódium k dispozici

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha - Nové Město     200

  Václavák 22

  Unikátní a stylový prostor přímo na Václaváku pro konference, večírky i exkluzivní akce.

  Detail mí­sta
  od 7 000 Kč/hod.
  Tip
    Praha 1 - Staré Město     250

  Karpuchina Gallery

  Progresivní galerie současného umění nejen pro kulturní akce

  Tip
    Praha 1 - Staré Město     400

  Buddha-Bar

  Skvělá panasijská kuchyně v unikátním prostředí inspirovaném Asií

  Tip
    Praha 1 - Nové Město     150

  Hotel Amarilis

  Kongresové centrum v centru Prahy s profesionálním servisem

  Tip
    Praha 1 - Staré město     200

  Opero

  Reprezentativní a okouzlující prostor s jedinečnou atmosférou.

  Tip
    Praha 1 - Nové Město     200

  Ex Post

  Alternativní prostor pro kulturu a vzdělání