Telegraph

Nezávazně poptat
Již od 650 Kč/hod.

Coworkingové a eventové centrum s kavárnou pro kreativce i byznysmeny.


Nabízené prostory

  10

Telegraph Meeting Room

od 650 Kč/hod.
  50

Telegraph Conference Room

od 1 800 Kč/hod.
  60

Telegraph Loft

  20

Telegraph Coworking Hub

od 330 Kč/den

TELEGRAPH - PLATFORMA UMĚNÍ, PRÁCE A KREATIVITY


Sem nechodíte, když musíte pracovat. Sem chodíte, když pracovat chcete.

Telegraph je nádherná přestavba tovární budovy na telegrafy z pera architektonického studia Ječmen. Na čtyřech patrech tu najdete galerii, pulzující kavárnu, coworkingový hub, eventový prostor i kinosál, to vše propojeno díly moderních umělců a krásnými terasami, z nichž ta nejvrchnější má výhled na Olomouc.

COWORKINGOVÉ CENTRUM TELEGRAPH HUB

Hub má pro sebe celé první patro (2. NP). Prostor o výměře 350 m2 je členěn skleněnými příčkami, aby světlo prostupovalo do všech míst. Zároveň nabízí soukromí a rafinovaná účelná řešení. Nechybí odpočinková zóna s houpacími sítěmi nebo telefonní budky. Z coworkingového centra vede soukromé točité schodiště přímo do kavárny Telegraph Cafe vyhrazené jen klientům Telegraph Hubu.

V nabídce typů coworkingového členství jsou k pronájmu jak samostatná místa v open space, tak celé kanceláře. Všichni členové mají k dispozici jednací místnosti, multimediální vybavení, tiskárny nebo služby recepce a poštovní schránky. Coworkingové centrum má velmi široké zaměření s cílem spojit profesionály z různých oblastí od byznysu po kreativu. Cílem Telegraph Hubu je vytvořit coworkingovou platformu, která je dostupná pro všechny.

MEETING ROOM

Standardní jednačka s nadstandardní výbavou. Spojte se se svými spolupracovníky přes online platformy nebo zatáhněte závěsy a do světa nepůjde ani hlásek. Tento meeting room je vhodný pro teamové meetingy, prezentace všeho druhu nebo třeba výběrová řízení. Potřebujete-li se rozdělit do skupin, je možné k zasedačce přiobjednat místa v coworkingovém prostoru.

CONFERENCE ROOM

Opravdu velkorysý prostor pro ambiciózní události. Bezmála 60 m² určených pro konference, velká jednání nebo působivé prezentace. Nekonečné možnosti přizpůsobení. Jeden proti všem, nebo všichni dokola. Anebo naopak. Prostor vám nachystají přesně na míru vašim požadavkům. Potřebujete-li se rozdělit do skupin, je možné k zasedačce přiobjednat místa v coworkingovém prostoru.

LOFT

Exkluzivní prostory v nejvyšších patrech. Najdete zde sezení pro 12 lidí, na stání 30 lidí, profesionálně vybavenou kuchyň / bar, high-tech audiovizuální výbavu a střešní zahradu s nádherným výhledem na Olomouc. Dvě patra o rozloze 200 m² jsou nejvyšším estetickým levelem budovy.
Máte vysoká očekávání? Loft je převýší. Pečlivě designovaný prostor je plný překvapivých míst, důmyslně řešený interiér vyhoví každému úmyslu. Pocítíte absolutní volnost i dokonalé soukromí. Jako doma.
K dispozici jsou navíc dvě ložnice s vlastními koupelnami.
Chcete pohled z vyšší perspektivy? Stačí jen vyjít na střešní zahradu. Nebo ještě výš.
Ideální pro firemní večírky, rauty, jednání s obchodními partnery, na které nezapomenou.

VYBAVENÍ:

WiFi - projektor a plátno, 360° kamera pro telekonference, ozvučení malé (výkon 0,5 kW), ozvučení velké (výkon 1,5 kW), elevace hlediště vč. schodů a zábradlí, podium až 16 m², pop-up stánek 2 × 2 m černý, DJ set (Pioneer přehrávače + mixpult), rozkládací plátno 4 × 3 m, přenosný laserový projektor, vybavení pro livestream, 3× kamera, střižna

Za příplatek software podpora (Zoom, MS Office), produkční asistence, zajištění live stream přenosu, catering výhradně z Telegraph Cafe – coffee breaky, obědy, raut - možnost zajištění kulturního programu - rádi Vám pomohou s marketingem & propagaci

UBYTOVÁNÍ:

Nabízíme ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích v posledním patře v prostorách Telegraph Loftu. Prostor loftu se pronajímá celý (dva pokoje a společná obývací část).

CENY:

Meeting room - 650 Kč na hodinu
Conference room - 1800 Kč na hodinu

Kapacita


  • Maximální kapacita: 90 osob

35 pracovních míst, 4 samostatné kanceláře, 1 meeting room, 1 conference room, 1 private zóna, 2 telefonárny, 1 kavárna, 1 chillout zóna a 1 kuchyň

Vybavení


  • WiFi
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení
  • Pódium k dispozici

Podmínky


  • Výhradní catering